Wpis z mikrobloga

Co cię zachęciło najbardziej do posiadania iPhone?

  • Wieloletnie wsparcie 34.3% (514)
  • Apple Pay 2.9% (43)
  • Ekosystem 37.3% (559)
  • Aparat 7.3% (109)
  • Magsafe 1.1% (16)
  • Face ID 2.5% (38)
  • Coś innego 14.7% (221)

Oddanych głosów: 1500

  • 122
  • Odpowiedz
@ZippyTobi: no widzisz, ja w ciągu ostatnich miesięcy miałem okazję migrować dane z
iphone 7 - Samsung A51
iphone SE - Iphone 12
Motorola X-Style - Samsung S9+

i w moim odczuciu wszystkie powyższe migracje wyglądały tak samo sprawnie, także Ty masz swoją opinię na temat appla i androida, ja swoją i na tym pozostaniemy.
  • Odpowiedz
W Xiaomi co chwilę coś nie grało z systemem. Sam telefon mi się nie zacinał i działał dobrze, ale tutaj np. powiadomienia wariowały, aplikacje w tle wariowały, nie mogłem dołączać załączników żadnych do maili mimo posiadanych wszystkich uprawnień. Kupiłem używanego iP X. Na minus iP to #!$%@? bateria, która sama nie wie ile ma %, ale poza tym to ten telefon bije na głowę wszystkie inne jakie miałem
  • Odpowiedz
To ze po dwóch latach użytkowania, nadal mogę go sprzedać za 3k a szajsung czy inne siaomi po roku jeśli jeszcze działa to pójdzie co najwyżej za 3 ale stówki
  • Odpowiedz
@Herato: Telefon po prostu działa. Jest jeden model więc wszytko doprowadzone do bardzo wysokiego poziomu i brak dziwnych akcji jak z androidem które występują akurat w modelu jaki ty posiadasz i bujaj się.
  • Odpowiedz
Możecie mi wyjaśnić co rozumiecie poprzez użeranie się z ustawieniami telefonu?


@wjtk123: Każdy producent androida daje takie ustawienia jak chce. Jeden zabija appki w tle aby zwiększyć długość pracy na baterii, inny nie. Menu ustawień w telefonie wygląda za każdym razem inaczej bo zmienia się nei tylko u każdego producenta ale także każda nowa wersja androida to zupełnie inna para kaloszy. W iOS menu ustawień wygląda identycznie od 10 lat,
  • Odpowiedz
Dla mnie iPhone jest po prostu tańszy. Kupujesz najnowszy iPhone i cieszysz się nim 5-6-7 lat i działa tak samo. Androida kupowałem co 1,5-2 lata bo już się nie dało korzystać. Np GALAXY S6 lądowałem 4 razy dziennie. A teraz jadę na iPhone XS i mimo ze wyszła już 13 to nie zanosi się żebym go zmienił
  • Odpowiedz