Aktywne Wpisy
murison +360

stary_grat +131
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
źródło: image
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: image
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Co cię zachęciło najbardziej do posiadania iPhone?
Komentarz usunięty przez autora
iphone 7 - Samsung A51
iphone SE - Iphone 12
Motorola X-Style - Samsung S9+
i w moim odczuciu wszystkie powyższe migracje wyglądały tak samo sprawnie, także Ty masz swoją opinię na temat appla i androida, ja swoją i na tym pozostaniemy.
@wjtk123: Każdy producent androida daje takie ustawienia jak chce. Jeden zabija appki w tle aby zwiększyć długość pracy na baterii, inny nie. Menu ustawień w telefonie wygląda za każdym razem inaczej bo zmienia się nei tylko u każdego producenta ale także każda nowa wersja androida to zupełnie inna para kaloszy. W iOS menu ustawień wygląda identycznie od 10 lat,