Wpis z mikrobloga

żeby faceci przestali się po pijaku zachwywac jak zwierzęta


@Anesa: w kraju, w którym niepodzielnie wybierany jest PiS i żadne afery nie mogą go ruszyć? Przyzwyczajaj się - tu żyją właśnie zwierzęta, które dają się sprzedać za 500+ i "13 emeryturę" zamiast jej waloryzacji...
  • Odpowiedz
@GrammarNazi:

@wersalski_kasztan nie ma przyjaźni damsko-męskich


Tak może mówić chyba ktoś, kto różowe traktuje wyłącznie jak obiekty seksualne. Sam mam jedną różową przyjaciółkę, do której nigdy nie czułem żadnego fizycznego pociągu, ona do mnie też, w międzyczasie naszej znajomości znalazła sobie męża i ona też była na moim ślubie. Mamy kontakt do dzisiaj i nigdy nie mieliśmy się jakoś "ku sobie", po prostu się lubimy i lubimy ze sobą
  • Odpowiedz
@piegu92: bo przyjazn damsko meska nie istnieje i kazdy z 3 cyfrowym iq o tym wie. Jak druga osoba podoba sie z charakteru i jako tako z wygladu to zawsze bedzie korcic w 1 strone. To moze przypadek jedynie, ze np. para byla ze soba x lat i sie soba znudzili i rozstali i maja cieple relacje
  • Odpowiedz
Mecze i inne widowiska sportowe oglądają głównie mężczyźni, nie znam żadnej kobiety, która interesowałaby się sportem. Interesujesz się fizyką/matematyką/informatyką, to jesteś niemal skazany na mężczyzn. To działa też w drugą stronę, bo mnie nie interesują paznokcie, makijaż.


@Mlody_pelikan: Ale bzdury, wiele kobiet interesuje się sportem czy informatyką, tak samo, jak nie wszystkie jarają się paznokciami i makijażem. Mniej uogólniania, a więcej otwarcia się na świat i poznawania ludzi spoza swojego
  • Odpowiedz
@Anesa: To nie wiem, może ich wszystkich w pośredniaku poznajesz. Jeśli ktoś ci wsadza rękę w gacie po pijaku, to chyba czas się zastanowić nad tym z kim się zadajesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do większości komentujących wyżej: Prawidłowym rozwiązaniem jest nie "zmienienie środowiska", szczególnie że miałam tak I z ludźmi z małej miejscowości rodzinnej i z ludźmi że studiów, a to, żeby faceci przestali się po pijaku zachwywac jak zwierzęta.


Nie pozdrawiam, jeszcze was to śmieszy :o

@Anesa: ale normalni faceci nie wsadzają ludziom rąk w majtki, wiesz?
  • Odpowiedz
Są. Od przedszkola do jakoś 20 roku życia miałam paczkę złożona z 6 chłopów, których śmiało mogłam wtedy nazwać przyjaciółmi, bo byli ze mną zawsze w różnych momentach życia, szczęśliwych i tych najgorszych też, nigdy żaden z nich nie dał mi odczuć, że chciałby czegoś więcej i z wzajemnością, a bywały wakacje, że widywalismy się codziennie.


@jestepianke: Nie ma przyjaźni damsko-męskiej.

* Chyba, że nie ma między wami żadnej atrakcji,
  • Odpowiedz
  • 1
Opka to pewnie laska typu no ja nie mam koleżanek bo wolę męskie towarzystwo i mam samych "przyjaciół" męskich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pi73r: chyba nie do mnie mial byc ten komentarz, ale nie zgodze sie z Toba. Nie jedna impreza sie odbyla i nie raz sie spalo z roznymi osobami i NIKT nie robil podobnych rzeczy
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: To, że znajdziesz dwie takie kobiety na krzyż nic nie zmienia, w 99% mężczyźni mają inne zainteresowania od kobiet, to co podajesz to są jednostki. Tak wiem, że są kobiety, które interesują się informatyką, ale to jest promil, rozumiesz to? Idź na jakikolwiek kierunek techniczny, zobacz olimpiady przedmiotowe z tych dziedzin i zobacz ile tam jest kobiet, to są wyjątki. Kobiety interesujące się sportem to jest jeszcze mniejszy procent,
  • Odpowiedz