Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1286
Stary Matczak jedzie w radiu po PiS i Pegasusie dwie godziny później dostaje telefon że jego syn nie żyje a po następnych dwóch młody Matczak zostaje zatrzymany za posiadanie ogromnej ilości marihuany powtarzam wielki diler zatrzymany. MARIHUANA. NARKOTYKI. Osobiście tam nie trawie Maty bo to taki bananowy Oskarek ale jakiś tam głos młodego pokolenia ma bo nieraz zdarzy mu się coś mądrego po rapować. Ale dziś będzie w głównym wydaniu szambiarka pompowała samo gęste. Tu macie ewidentny przykład że demokracji i wolności w państwie PiSu nie ma i nie będzie. Typowe ruskie metody i niech mi ktoś nie wyjeżdża z tekstem że za Tuska była akcja w redakcji Wprost bo to też w demokratycznym państwie nie powinno mieć miejsca. Naprawdę nasz kraj zmierza do dyktatury rodem na Białorusi czy w Rosji a głównym słońcem narodu będzie jakiś Ziobro czy inny pisowskie partyjniaki który ukradnie teczki z willi na Żoliborzu bo śmierci prezesa. Gdzie ja żyję jak ten kraj upadł. Już pomijam pandemię i Polski Wał bo to osobny temat zarzynania przedsiębiorców i upaństwowienia gospodarki. #pis #mata #bekazpisu #chlewobsranygownem
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 595
@jagged: Tak jest znanym w Warszawie prawnikiem jak i profesorem uczelni na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, oraz ma na koncie kilka publikacji naukowych dotyczących prawa i administracji
  • Odpowiedz
Naprawdę nasz kraj zmierza do dyktatury rodem na Białorusi czy w Rosji (...)


@bukem: my już żyjemy w dyktaturze! tutaj nie ma co gdybać, tylko sucho spojrzeć na fakty.
-sądy państwowe
-telewizja/radio/prasa państwowe
-jedna partia rządzi
-prezydent... prezydentem jest Andrzej Duda
-partyjniacy/agenci poupychani wszędzie gdzie się da, od poziomu sołectwa w górę
-korupcja, afery, układy...
-policja zamienia się w milicję
-zadaniem służb jest podsłuchiwanie, inwigilacja i zastraszanie opozycji czy innych niewygodnych
  • Odpowiedz
@bukem: o Tusku nie wolno powiedzieć. Nie, bo Mati z kolegami go teraz lubią. Nie rozumiecie dzbany że on też 8 lat rządził i było dokładnie to samo gówniane prawo o jointach. #!$%@?, głosujecie cały czas raz na Tuska, raz na Kaczyńskiego i będzie zajebiście. Mniej palcie tego gówna, bo pamięć macie na dwa dni do tyłu. Zagłosujcie już na tego zandberga, albo #!$%@? holowanie, ale nie na tych samych dzbanów,
  • Odpowiedz
Biorąc pod uwagę ostatnią eskalację (Pegasus) i sytuacje opisaną tutaj, to tak na poważnie już, czym to się różni od praktyk w Białorusi czy Rosji?

Brzmi to źle, ale na prawdę bardzo bym chciał by nas odcięto zupełnie od funduszy UE, wtedy się skończy ta samowolka i rozkład państwa (zostaną odsunięci od władzy).
  • Odpowiedz
@bukem: ja jestem pewien, że te pisbeckie ścierwa wraz z milicją od dnia premiery patoreakcji miały oddział zajmujący się tylko i wyłącznie tworzeniem okazji do złapania Matczaków na czymś nielegalnym XD
  • Odpowiedz