Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: nie chce mi sie nawet tego odpalac, rozkminy od baby jak niestabilne emocjonalnie baby wybieraja facetow. baba moze wybrac faceta z pierdyliarda powodow, nawet takiego ze jej pocisnie jak idiotce i to jej moze zaimponowac.
@hekktik: Ale ja od pierwszego komentarza piszę, że jego doświadczenia mają się nijak do większości, więc nie wiem o co Ci chodzi XD. To Ty nagle odkryłeś o czym ja piszę?
@DzonySiara silna kobieta to ta co ma dużo siana rozumiem? Czyli najsilniejsze są te które wezmą rozwód z kasiastym facetem?( ͡º ͜ʖ͡º)
Rozwala mnie mówienie i tym że ktoś jest silny bo ma pieniądze... Wiele aspektów może się składać na to że ktoś je ma bądź nie ma.
@TantnisKrzyzowiaczek: > wiesz, ja nie wykluczam, że istnieje grupa kobiet, która tylko tego oczekuje. Podobnie jak istnieją faceci, którzy zwracają uwagę tylko na wygląd. Ale nie wszyscy są tacy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Według mnie język cię trochę zdradza, nie piszesz o tym czy kobiety głownie patrzą na pieniądze. Tylko opierasz argumenty na jakieś wymyślonej grupie kobiet, które oczekują TYLKO pieniędzy. Takich rzeczywiście jest mega mało, ale
Ważne są pieniądze ale poza tym ważne są też inne czynniki.


@Herubin: > Bogusław Linda wyjaśnia czym facet musi imponować kobiecie, reakcja na końcu bezcenna

@DzonySiara: kobiety używają pieniędzy jako markera zaradności, niekoniecznie tu chodzi o forse samą przez siebie tylko po prostu zdolność zapewniania bezpieczeństwa i stabilizacji.

Takze inaczej bedzie wyglądał hazardzista z forsa a inaczej wzięty specjalista z forsa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

.
@Glimpse0fTheFuture: Wbrew powszechnej opinii, sama dobra morda to nie wszystko. Jasne, zwrócisz uwagę kobiet, ale na dłuższą metę, z gościem mającym do zaoferowania jedynie ryj 10/10 zostaną tylko niedowartościowane dziewczyny lub laski, które też wszystko co mają to wygląd.

Zawsze przychodzi moment, gdzie różowe okulary spadają, a partner nie robi już takiego wrażenia, bez względu na to, jak idealnego ciała by nie miał/a. Jak laska zobaczy, że gość poza mordą nic
@bezbekpol:

To też zależy o jakiej kategorii wiekowej mówimy. Umówmy się- dziewczyny od studentów nie wymagają nie wiadomo jakiego bogactwa czy samochodów. A to właśnie w tym okresie (18-25) tworzą się najczęściej związki na poważnie. Głupota rzeczywiście przekreśla szansę na długi związek.
@DzonySiara: Dziwna trochę mikroekspresja Lindy. Jak się odpali w 1080, to takie trochę szklanki w oczach, mowa przez przytłumione gardło, dużo nerwowych ruchów i właściwie pójście na brutalną całość z retoryką swojej wypowiedzi. Mam nadzieję, że u niego wszystko w porządku i ewentualnie, że to tylko gorszy dzień, a ja się doszukuję na siłę czegoś, czego nie ma.