Wpis z mikrobloga

@DzonySiara:

Niesamowite! Jak mógł się tego spodziewać? CÓŻ ZA DOŚWIADCZENIE XD

- Powiedz coś prowokacyjnego w stosunku do rozmówcy

- Rozmówca się z Tobą nie zgadza i przedstawia swój punkt widzenia

Wykopek: ZAORANE, ALE SIĘ STRIGGEROWAŁA P0LKA

@hekktik: ale ja nie twierdzę, że część kobiet nie leci na kasę xD. Musiałbym być wariatem. Ale widziałem też laski co majtki przez głowę chciały ciągać dla gościa 173 z 95kg, bo na karaoke zaśpiewał jak #!$%@? Pavarotti :). A on je spławiał udając, że po polsku nie umie mówić xD.
Kobiety - podobnie jak mężczyźni - są różne. Jednym imponuje kasa, innym sława, innym poczucie ekscytacji ze spotykania się z
kobiety są różne.

Jak jesteś antyspołeczny to kasa nie wyrwie Ci kazdej laski


@Yahoo_: no nie moze byc stary, really?
btw sam sobie napisales tezy i z nimi dyskutujesz. ja napisalem ze linda ma wiekszy exp z kobietami niz ta idiotka lecaca z automatu w strone empatycznej. dlatego linda sie z tego smieje. dla mnie jest to zrozumiale kompletnie, dla niektorych widocznie nie.
@szaryAlibaba: Ale to przecież nie jest sprzeczne. Sam za czasów bycia singlem jak najbardziej patrzyłem też na cechy charakteru wskazujące, że partnerka będzie się dorzucać solidnie do budżetu domowego, bo nie chciałem skończyć w związku gdzie kobieta będzie za minimalną robiła a cały koszt utrzymania rodziny będzie na mnie. Jak najbardziej pieniędzy, czy zdolność do ich zdobywania mogą być jednym z czynników ale jednocześnie nie jedynym. W drugą stronę może być
@Herubin zgadzam się, dlatego napisałem tezę Lindy.
Te 2 komentarze wydały mi się trochę zabawne, w kontekście powyższego fragmentu wywiadu, w którym Domagalik zareagowała dokładnie tak samo na wypowiedź Lindy, w charakterystyczny sposób zaprzeczając, próbując tłumaczyć, że kobiety tak nie myślą używając nietrafnego argumentu, potwierdzającego regułę.
Ja mam inne doświadczenia życiowe niż Linda, ale nadal ten fragment wywiadu jest zabawny w gorzki sposób.
A teraz odwróć pkt widzenia: załóż że jesteś takim inteligentnym super ruchaczem. Jesteś klasa średnia, jako tako ustawiony w życiu, ale nie super bogatym. Lecą na ciebie dwie kobiety. Jedna ma forsy jak lodu, setki razy więcej niż ty. Druga jest w cholerę biedna, same chwilówki i długi. I co? Nie pojawi się wątpliwość że jedna z nich być może leci akurat na twoje pieniądze?


@comrade wybierze ta która mu bardziej odpowiada
@hekktik: no ale ja stwierdzam, że exp Lindy ma się nijak do expa standardowego człowieka. On po prostu był w zupełnej inne pozycji niż 99% populacji. Chodzi mi tylko o to, że uogólnienie doświadczenia Lindy jest dość mocno bezsensowne. Nie można uogólniać doświadczenie pojedynczych jednostek do całej populacji, w szczególności, gdy te jednostki są na swój sposób wybitne.
@DzonySiara: Śmieszne jest to, że nawet jak o swoich doświadczeniach mówi gość, który raczej na powodzenie u kobiet nie musiał narzekać, który chleb z niejednego pieca jadł i który miał ten słynny "ryj" oraz charyzmę (a więc nie tylko kasę) i tak jest sprowadzany do prostaka, typa który nie wie o czym mówi, a w ogóle to pewnie obraca się tylko wokół takich kobiet i to dlatego xD

Oczywiście pomija się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TantnisKrzyzowiaczek: och tak, pieprzy bzdury, bo Ty znalazłaś sobie faceta na studiach i nie miał pieniędzy.
Ale każdej jednej pieniędzmi można zaimponwoac. Bezpośrednio lub pośrednio - kasa przekłada się na dobry wygląd, bogate randki i inne cuda na kiju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hellsmash86: kobiety w długoterminowych związkach przede wszystkim kręci poczucie bezpieczeństwa. Czasy się zmieniają i w różnych epokach różne był jego gwaranty, dawno dawno temu to była siła fizyczna, potem długo jest/są pieniądze

@TantnisKrzyzowiaczek: a poczucie bezpieczeństwa w dzisiejszych czasach dają w zasadzie tylko pieniądze.