Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Sama prawda, kiedyś ten neandertalczyk który przynosił do osady najwięcej mięsa był zapewnieniem bezpieczeństwa. Mentalnie takie nawyki mamy cały czas gdzieś w sobie mimo ze na mięso nie trzeba juz polować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ataxia:

Kobieta bogata na poważnie nie zwiąże się z facetem o niższym statusie socjoekonomicznym.


Jeśli kolo będzie inteligentny (bardziej niż ona) i będzie ją super ruchał (nawet bez wyglądu giga chada), to dlaczego bogata babka nie chciałaby takiego kolesia?

A teraz odwróć pkt widzenia: załóż że jesteś takim inteligentnym super ruchaczem. Jesteś klasa średnia, jako tako ustawiony w życiu, ale nie super bogatym. Lecą na ciebie dwie kobiety. Jedna ma forsy
@kamil-ka: no ale czy to nie wybrzmiałoby lepiej jakby nie odwalał reakcji rodem z burmistrza wielunia? Mógł to powiedzieć tak, jakby to powiedział Franz, a on otwarcie probował zdeprymować babkę, choć jakby siedział naprzeciw faceta to inaczej by się zachowywał na bank
@hellsmash86 faktycznie, mój błąd. Nie mogę edytować z jakiegoś powodu. Powinno być:

@TantnisKrzyzowiaczek

kobiety w długoterminowych związkach przede wszystkim kręci poczucie bezpieczeństwa. Czasy się zmieniają i w różnych epokach różne był jego gwaranty, dawno dawno temu to była siła fizyczna, potem długo jest/są pieniądze


Tu potwierdziłaś tezę Lindy.

Ale nie jest to prawda, że tylko pieniądze, przecież teraz często kobiety szukają partnerstwa


A tu się zorientowałaś co napisałaś xD
Strasznie się gubicie wykopki. Czasami jest jakieś znalezisko o jakimś chadzie w więzieniu i teksty, ze kobiety polecą na przestępce nawet jeśli nie ma kasy, ważne żeby był przystojny. Teraz znowu narracja, ze tylko hajs się liczy.

A prawda jest taka, że każdy ma taką opinię jaką doświadczenie. Lindzie pieniędzy nie brakuje i jeśli się nimi obnosi, to chyba oczywiste, że będzie przyciągał do siebie taki typ kobiet. Niby jak na imprezach
@hajnekan: @hekktik: ej, ale de facto jakie doświadczenie może mieć Linda?
Gość jest aktorem od 1973, przez większość kariery symbolem macho, laski mu pewnie same wskakują do łóżka :). Albo ściślej - pewien rodzaj kobiet mu sam wskakuje do łóżka :). Rada od Lindy w sprawie kobiet to tak jak rada od Kulczykowej w sprawie pieniędzy. No niby ma dużo więc powinna się znać, ale startowała z poziomu nieosiągalnego dla
@Missudi: Spodziewałem się większej kultury językowej po człowieku, który po pierwsze - swoje lata już ma i po drugie - wygłasza okrągłe zdania o życiu i Polsce, samemu nie będąc świętym. Nie kupuję tego.

Poza tym... Nie wiem z jakimi kobietami Linda sypiał, ale nie może nie wiedzieć, że aktor w życiu osobistym niesie zawsze aurę swoich ról i rozpoznawalności. Pieniądze, o ile nie jest bankrutem, są tego skutkiem. Zastanawia mnie
@DzonySiara skrót myślowy... ponieważ w większości przypadków (nie liczę "zawód syn"), aby facet doszedł do dużych pieniędzy, to musi mieć coś w głowie. Ewentualnie talent, ale też musi mieć dobrze poukładane, aby ten talent pielęgnować i zarabiać na tym (myślę tu o ciężko trenujących od wielu lat sportowcach).
Zatem bogaty = mądry, zaradny, pracowity
@hajnekan: kasa to jedno, charakter, charyzma, sposób bycia w tym wygląd to drugie ale jak nie ma do ciebie nawet odrobiny szacunku to nawet pieniążki nie pomogą bo zostajesz betabankomatem

A że szacunek czeluściowo buduje się przez bezpieczeństwo finansowe ergo zaradność to inna sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Yahoo_: bo myslisz w waskich kategoriach - masz kase jako facet = zapewniasz status, sobie i lasce, bezpieczenstwo, warunki zycia. to jest #!$%@? tak oczywiste ze ogarniete nastolatki zdaja sobie z tego sprawe, ale oczywiscie baba powie inaczej bo to godzi w jej wykreowany przez sama siebie sztuczny wizerunek super empatycznej i wrazliwej (a pozniej i tak jest sklonna pojsc do lozka z innym typem na imprezie firmowej, ot i filozofia)