Wpis z mikrobloga

Jak radzicie sobie na codzien z myślą,że prawdopodobnie do końca życia będziecie już sami i nigdy nie będziecie kochać czy być kochanym i nie założycie rodziny i nie będziecie mieli dziecka albo nie oświadczycie się i nie zaręczycie czy nie weźmiecie ślubu z nikim ?
Czy pogodziliście się z dozgonną samotnością i w jaki sposób sobie z tym poradzić?
Mówię tutaj raczej o osobach,które po prostu są bardzo niewyjściowe z twarzy albo jakieś pewnego rodzaju defekty jak np małe przyrodzenie itp
Osoby,które mnie wyśmieją od razu lecą na czarnolisto,ale ja jako chłopak z rocznika 2001 zaczynam sobie jakoś z tym radzić i się z tym pogodziłem prawie m…co prawda kosztuje mnie to dużo sił codziennie,ale lepiej tak na tym etapie już to przełknąć niż do śmierci się łudzić,że może będzie inaczej.
Raczej nie spodziewam się,że jak nigdy nikogo nie miałem przez całe życie w momencie,kiedy klasowe cwaniaczki ruchali dupy ze szkoły na wycieczkach szkolnych i nadal nie mam, to nagle z moim obrzydzliwym wyglądem kogoś magicznym zbiegiem okoliczności kogoś spotkam na drodze,kto nie zdradzi i nie będzie ze mną z litości czy z braku laku…
Zastanawiam się jak sobie radzą ludzie starsi ode mnie,których tez czeka samotność i śmieć bez jakiejkolwiek rodziny i zapomnienie po śmierci…

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia #przegryw #blackpill #zalesie #gorzkiezale #samotnosc #smutek #smutnazaba ##!$%@? #incel
  • 39
  • Odpowiedz
Nawet 30 to jeszcze nie koniec świata przy szukaniu kogoś, ziomek ma jeszcze spokojnie kilkanaście lat


@kmibm: Chłopie ty widziałeś jak wyglądam? Nie? To nawet nie powinieneś mi pisać,że mam jeszcze dużo czasu przed sobą.
Jestem po prostu bardzo nieatrakcyjny, prawdopodobnie nawet i obrzydliwy.
I nawet nie pisz mi,że masz brzydkiego i niskiego kolegę co jest laską wyglądu modelki.
  • Odpowiedz
nie Pasujemy do siebie i że znajdę sobie kogoś kto mnie pokocha


@Geralt678: typowe, zawsze ten sam tekst, „znajdziesz sobie kogoś lepszego niż ja”
Wtedy to zawsze oznacza,że znalazła sobie przystojniejszego i lepszego
Mi chyba też poza ciężką i wyniszczającą pracą w ciągu tygodnia w weekendy pozostaje granie w gry… :/
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Mi też, w sumie to jakby mi się teraz ktoś np włamał na konto i by mnie zbanowali to nie wiem co bym zrobił
Wykop to jedyne miejsce gdzie mogę się wyżalić i nikogo nie obchodzą moje wysrywy i można po prostu pogadać… :(
  • Odpowiedz
@xydeN-: Panie, Ty jesteś jeszcze młody gość. Jak sam byłem w Twoimi wieku, to chyba jeszcze nawet żadnej dziewczyny za rękę nie trzymałem i nie widziałem dla siebie żadnych perspektyw w tym temacie; p a teraz mam Żonę która jest też moim najlepszym przyjacielem i trójkę wspaniałych dzieci;) moja rada to nie szukać na siłę, być szczęśliwym z samym sobą i znaleźć sobie pasje/hobby w którym będziesz się realizował;) angażując
  • Odpowiedz
@Miler111111: Ja zaruchalem dopiero majac 24 lata, fakt ze mialem full okazji wczesniej, ale nooo to akruat nic straconego, skoro typ jest parszywy z mordy to wystarczy podciągnąc bajere i charakter a na pewno kogos znajdzie rownie paskudnego
  • Odpowiedz
@xydeN-: zrób swoją życiową formę na siłowni kilka lat sumiennych siłowych treningów na wolnych ciężarach, dla samego siebie i tego poczucia siły,
dużo podróżuj, najlepiej rowerem lub kajakiem, zajmuje to sporo czasu i będziesz wystawiony na słońce większość dnia co genialnie wpłynie na zdrowie i poczucie radości,

znajdź sobie jakiegoś zadbanego milfa, jest takich sporo i to niewyżytych,mają dużo mniejsze wymagania i wiele ci wybacza jak masz krzywa mordę
życie
  • Odpowiedz
@xydeN-: 22 lv. Nie radzę sobie. Staram się uciekać w świat książek i gier ale to, co kiedyś sprawiało mi przyjemność, powoli staje się nijakie. Obojętnieje na wszystko.
  • Odpowiedz