Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Szczerze się nie dziwie, debilny ochroniarz


@Lordon: Ten ochroniarz raczej sobie tego nie wymyślił tylko takie są zasady w jego pracy, że ma dopilnować by w tym miejscu nie było rzeczy typu rowery. Że ceny wysokie też się można #!$%@?ć, ale nie uprawnia do do pobicia kasjera. Poza tym według mnie kopanie w twarz leżącego i ciąganie go po podłodze dając upust agresji nie jest czymkolwiek uzasadnione, nawet działaniem w samoobronie.
@dabi: Na początku myślałem że ten koleś chce mu ten rower po prostu ukraść i myślę "dobrze, dostał nauczkę", potem dopiero skumałem że facet niosący rower to ochroniarz który wynosił mu ten rower na zewnątrz...

Psychol, do pierdla.
kiedy ludzie zrozumieją jedno: nie wolno = nie wolno.


@HarrisonBergeron: Nie tłumaczę debila z wideo, ale twoje wytłumaczenie to też z dupy.

Co nie wolno? Sklepy w #!$%@? lecą z parkingami dla rowerów, to ludzie wprowadzają. Kradną rowery i potem ci nawet sklep nie udostępni nagrania, to naturalne jest, że ludzie będą wprowadzać rowery do sklepu, bo lepiej wprowadzić niż potem robić 2 miechy, żeby kupić taki sam.
a co kogo obchodzi Twój rower?


@Hard_Ancient_Life:

Oczywiście, że nikogo, a mnie, dlatego wprowadzam. Tylko co to za wytłumaczenie? Powinniśmy dążyć do rozwiązań uniwersalnych, które by powodowały, że ludzie nie wprowadzali by rowerów, ale nie, lepiej być mendą ze znieczulicą i przymykać oko na fakt, że złodzieje mogą robić co chcą, bo im społeczeństwo pozwala. Właśnie takie chłopki-roztropki jak ty.
@Corrny

no grubo. Ciekawe ile za to dostanie. Wszystko poniżej 10 lat bezwzględnego więzienia to będzie żart.

pobicie ze skutkiem śmiertelnym to max 5 lat. A za pobicie może dają przeważnie zawiasy czyli brak kary.
@Norman_Prajs: nie kopał, a kopnął, a to zasadnicza różnica, szczególnie gdy mówimy o zamiarze zabójstwa. Jakby chciał zabić to by zabił, bo miał ku temu idealne warunki. Często na wykopie się widzi stanowisko, że w obronie swojej własności wykopki by pobiły kogoś kto jej dotyka / bierze. Tutaj właśnie mamy gościa z ewidentnymi problemami psychicznymi (mnóstwo jest takich ludzi), którego do wściekłości doprowadza gdy ktoś rusza jego własność. Zgaduję, że typ
@MinnieMouse0: No kopanie może i tak ale popchnięcie rozumiem, pewnie mu mówił aby nie ruszał a ten musiał pokazać swoją „sile” XD tak czy siak robić taki problem o byle rower ¯_(ツ)_/¯ widocznie musiało mu się nudzić i nie miał kogo na bramkach łapać
@knur3000: Nie twierdzę, że sprawca powinien uniknąć kary - oczywiście powinien ją odczuć. Nie zgadzam się po prostu z najwyżej plusowanym komentarzem, że 10 lat to w tym przypadku adekwatna kara. Oczywiście to też zależy od stanu poszkodowanego ochroniarza, jeżeli np. by umarł to wiadomo, że powinna być dużo większa kara niż wtedy gdy ochroniarzowi nic się nie stało.
Zwykły sebix spod znaku szolnieszy wyklentych konfuni. Ostatnio pełno taki spierodlin intektualnych lata po ulicach, w tej odzieży pseudopatriotycznej szargającej jednoczenie dobie imię symboli jak np Polski Walczącej.


@Krzysztof53647 No jak #!$%@?, typowy riazańczyk w Kaliningradzie na pewno identyfikuje się jako zwolennik Żołnierzy Wyklętych xD
przecież takie rozwiązania są dzbanie

nazywa się stojak dla rowerów i jest przy kazdym sklepie.


@FrasierCrane: Te stojaki, do którym nie mogę przypiąć ramy i ktoś mi może ją ukraść odpinając koło?

Przypinasz. Ktoś #!$%@? - jest monitoring.


Który policja nie pobierze, a sklep ci nie pokaże?

Mało wam pedalarze?


Jesteś typowym zacietrzewionym prostakiem. Gdyby rowerzyści byli tak w 5% tak samo chamscy jak kierowcy, to byś miał epidemię rowerów w