Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@dabi: ciekawejak to się skończyło. Oby ten człowiek już zdechł albo siedzi reszte życia w wiezieniu. Taka patologia powinna być eliminowana ze społeczeństwa, to świr i to bardzo niebezpieczny. Nie widać szans na resocjalizację, mordercom niektórym dałbym szansę, a temu nie. Do dołu z takim i zasypać wapnem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
@akhdir: @Loloman: https://klg.aif. ru/incidents/policiyanashlamuzhchinuizbivshegoohrannikamagazinanaulkrasnoselskoy?utmsource=yxnews&utmmedium=desktop

Kaliningrad, chłopa złapali.

Żeby wejść w link usuńcie spację przed ru bo wykop blokuje linki z rosyjskich stron xd
  • Odpowiedz
@CosyGrave: czy ja wiem czy psychol dużo ludzi takich jest tylko w internecie tak tego nie widac. Dla mnie widok czegoś takiego jest bardziej powszechny niż kłótnia słowna.

Tutaj gość byl jest sprowkowany przez jakiegoś szeryfa którego spotkala rzeczywistość. Oprawca olał to co mówi ten w niebieskiej kurtce i sobie poszedł. Ale szeryf musiał mu #!$%@?ć rower. Chyba każdy by bronił swojego mienia
  • Odpowiedz
Szczerze się nie dziwie, debilny ochroniarz


@Lordon: Ten ochroniarz raczej sobie tego nie wymyślił tylko takie są zasady w jego pracy, że ma dopilnować by w tym miejscu nie było rzeczy typu rowery. Że ceny wysokie też się można #!$%@?ć, ale nie uprawnia do do pobicia kasjera. Poza tym według mnie kopanie w twarz leżącego i ciąganie go po podłodze dając upust agresji nie jest czymkolwiek uzasadnione, nawet działaniem w samoobronie.
  • Odpowiedz
@dabi: Na początku myślałem że ten koleś chce mu ten rower po prostu ukraść i myślę "dobrze, dostał nauczkę", potem dopiero skumałem że facet niosący rower to ochroniarz który wynosił mu ten rower na zewnątrz...

Psychol, do pierdla.
  • Odpowiedz