Wpis z mikrobloga

Najbrutalniejsza, najgorsza i najbardziej przemilczana pigułka- #tagpill

Tak, moi drodzy. Głównym motorem napędowym waszego przegrywu jest tag przegryw na wykopie

Zanim tu wszedłem wiodłem o wiele lepsze życie, życie było bardziej kolorowe, o istnieniu Chadów nawet nie wiedziałem...

Mój kuzyn wszedł tu w kwietniu 2022 (ale nie ma konta). Od tego czasu praktycznie w ogóle nie wychodzi z domu, jego kręgi społeczne się zmniejszyły, radość z życia i charyzma całkowicie u niego zniknęła, miał trzy okazje na związek z całkiem spoko laskami, ale co? Nasłuchał się tutaj o Chadach, przeciętniakach, beciakach i olał każdą, brutalnie je wyzywając

Po przelknieciu #tagpill nigdy już nie spojrzycie na #przegryw pod tym samym kątem...

#blackpill #takaprawda #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #wykop #przemyslenia
itsoverforme32445 - Najbrutalniejsza, najgorsza i najbardziej przemilczana pigułka- #...

źródło: temp_file.png6925643257116741458

Pobierz
  • 27
@itsoverforme32445: #!$%@? coś w tym może być - ja to np z wykopu dowiedziałem się, że jest w ogóle coś takiego jak zakola, że ludzie zwracają na to uwagę i że trzeba się wstydzić - nie zauważyłem tego nigdy ani u siebie, ani u innychi nikt miły na moje też nie zwrócił uwagi.
Miałem wtedy 25 lat, więc #!$%@?, ale bym się tego naczytał kilka lat wcześniej to bym miał na