Wpis z mikrobloga

Konfiarz u Mazurka:
Mazurek: - Kilka lat temu mówił pan, że Facebook to prywatna firma i może robić co chce.
- ale oni wpływają na demokrację.
- czyli nie miał pan racji parę lat temu.
- miałem

Podsumowując gość twierdzi, że FB to prywatna firma i może robić co chce. Ale ich nie może zbanować. To poważna partia xd

Pamiętajcie oni tylko w kościołach chcą się odwiedzać!!!111

#konfederacja #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 99
wpisz sobie zabojstwo ksiedza w google i dostaniesz kilka linkow z 2021. Wpisz potem zabojstwo homoseksualisty i nie dostaniesz zadnego wyniku.


@93michu93: bo nikt nie robi takich nagłówków. Cała masa zabójstw pozostaje jedynie na stronach lokalnych albo w ogóle nie są one omawiane w prasie, bo policjanci w mniejszych miastach mają w to wyłożone trochę. Poza tym dziwi mnie, że z dyskusji o prześladowaniach nagle przeszliśmy w dyskusji do zabójstw, jakby
@Krejziismylife
Prawacka "wolność" - pod warunkiem, ze chodzisz do kościółka i jesteś hetero

Lewacka "wolność" - pod warunkiem, że nie jesteś "faszystą" i bezrefleksyjnie łykasz wszystko co twoi lewaccy przywódcy mówią

Wcześniej twierdziłem, że jestem lewakiem i wolnościowcem, żeby nie być kojarzonym z Konfą ale po tym co się dzieje na lewicy dochodzę do wniosku, że tylko centrum ma jakikolwiek sens
@kasztanowcowiaczek twierdzenie, że ktoś jest mądry lub nie przez indywidualne poglądy polityczne Ciebie stawia w negatywnym świetle. Rozumiem, że mądry jest ten, kto myśli tak jak Ty? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
udaremniony, jakis udany byl? Ktos wyszedl z nozem I zasztyletowal homoseksualiste za orientacje?


@93michu93: Aaaaa, czyli jesli zamach jest nieudany to nie swiadczy to nic a nic o sprawcy XD
Masz kolege geja ktory nie identyfikuje sie z LGBT? Jasne, kazdy ma XD
Ale LGBT to zbiorcze okreslenie na m.in. homoseksualistow. Cos tu jest sprzeczne.
A teraz linki ciemniaku
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27256258,marsz-rownosci-w-lodzi-atak-homofobow-to-byla-sytuacja-polowania.amp
https://wyborcza.pl/7,87647,26058487,michal-robil-kariere-w-modelingu-ale-popelnil-samobojstwo.html
https://www.google.com/amp/s/strajk.eu/wroclaw-para-gejow-napadnieta-w-bialy-dzien-pier-pedaly-tu-sa-dzieci/amp/
@kasztanowcowiaczek nie muszę się wysilać, żeby odpowiadać randomowi z wykopu. Przejrzałem parę Twoich losowych komentarzy i po Twoich wypowiedziach wnioskuje, że jesteś umysłowo na etapie gimbazy - wszyscy są debilami poza mną.

P.s. Wiem więcej o polityce, niż Ty będziesz wiedział kiedykolwiek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@93michu93: O jaka zabawna, mierna odpowiedz!
Malutki ulamek homoseksualistow, ktorzy tak twierdza zawsze sie znajdzie, co tacy ludzie jak ty beda starali sie wykorzystywac. Nie wiem kto to nawet Krysiak, a jesli nie identyfikuje sie z LGBT, to nie wie co to jest. Ale znajda sie nawet geje, ktorzy nazwa swoja orientacje zaburzeniem, jestem pewny. Tylko to nie do konca jest istotne
Wiem więcej o polityce, niż Ty będziesz wiedział kiedykolwiek


@Defect: xD
Zmieniam poglady bo jakis debil mowi cos absurdalnego i boje sie byc chociaz w minimalnym stopniu kojarzony z ta osoba, wiec zamiast zastanowic sie, co jest ok, a co nie, po prostu wybiore centrum, to takie mondre.

Przejrzałem parę Twoich losowych komentarzy i po Twoich wypowiedziach wnioskuje, że jesteś umysłowo na etapie gimbazy - wszyscy są debilami poza mną.


@
@Krejziismylife dlatego mam dobrą radę typu protrip xD gdzieś tak w wieku 17-26 lat ciągle zaczynałem z ludźmi tematy polityczne, czytałem o tym ciągle i w ogóle żyłem polityką. Od 5 lat wiem na tyle, żeby nie być ignorantem, unikam rozmów na tematy polityczne i uwierz mi - o wiele przyjemniej żyje i dużo lepiej śpie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)