Wpis z mikrobloga

Konfiarz u Mazurka:
Mazurek: - Kilka lat temu mówił pan, że Facebook to prywatna firma i może robić co chce.
- ale oni wpływają na demokrację.
- czyli nie miał pan racji parę lat temu.
- miałem

Podsumowując gość twierdzi, że FB to prywatna firma i może robić co chce. Ale ich nie może zbanować. To poważna partia xd

Pamiętajcie oni tylko w kościołach chcą się odwiedzać!!!111

#konfederacja #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 99
Brak równouprawnienia, krzywdząca legislacja, rzucanie kamieniami i bicie ludzi idących w marszu pod znakiem LGBTQ+, życie jak bajce


@Benne: Przyklady jakies Bo to takie ogolniki, ze ciezko sie odniesc. Napadal ktos na siedziby LGBT, jesli takie sa Jak wyznawcy Lempart na koscioly? Kilka lat temu ktos tecze spalil, a cos z ostatniego Roku, dwoch?
@Constantine: lol to tez negujesz? XD
Nikt nie napadal na koscioly? Nie malowali elewacji? Co bardziej waleczni nie pobili ksiezy? We Wro jakis rok temu Taki wyznawcy zabil nawet ksiedza jesli dobrze pamietam. Sprawdzilem, to koncowka 2019 Roku, masz jakis Przyklady z ostatnich lat Jak ktos zasztyletiwac homoseksualiste?
ale jak Ci korpo przeszkadza to idz do Janusza w fabryce gruzu i smrodu to nie będziesz miał tęczy katolicki płatku śniegu( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam nadzieję że pomogłem


@piotrlionel: ale ja napisalem, ze mi przeszkadza homoseksualizm? xD
Czlowiek jak czlowiek, nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze sa szykanowani i przesladowani
@93michu93: ale przeszkadza Cię że korpo pokazuje, że tacy ludzie istnieją i chcą normalnie żyć. Widzisz jakąś ukryta promocje czy kij wie co. W fabryce smrodu nie będziesz tego miał i może będziesz szczęśliwszy. W korpo trzeba byc bezpłciowym ( ͡° ͜ʖ ͡°). A już napewno poglądów nie ujawniac ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
ale jak Ci korpo przeszkadza to idz do Janusza w fabryce gruzu i smrodu to nie będziesz miał tęczy katolicki płatku śniegu( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam nadzieję że pomogłem


@piotrlionel: jeszcze dopisze moze zrozumiesz. Jestem dosc mocno tolerancyjny, znam tylko jednego geja i bardzo spoko gosciu, nie identyfikuje sie z LGBT po prostu sobie zyje, nie chodzi na marsze, nie blokuje ulic. W pracy moge pracowac z
prześladowania katolików nie ustają zgłoś się do ziobry ordo iuris czy od tych z christianofobii na facebooku ktoś na pewno pomoże


@Meserole: ale kurde ja zadaje pytania, a nikt nie odpowiada tylko pisze jakies glupoty xD
Nie ma sensu dalej gadac, na pewno macie racje, pozdro!
@piotrlionel: nie wiem Jak czesto je robia, nie chodzi ale moge sie zalozyc, ze te marsze zycia I rodziny to bedzie max 20% I to szacujac tak grubo. Za kazdym razem gfy mnie cos blokowalo to albo wiatr albo czarnym marsze, marsz kobiet na 8 marca albo wyznawcy lempartowej. Mozesz znalezc prosze Ile bylo tych marszy zycia I rodziny w 2020 I 2021 we Wro?
We Wro jakis rok temu Taki wyznawcy zabil nawet ksiedza jesli dobrze pamietam. Sprawdzilem, to koncowka 2019 Roku


@93michu93: chodzi Ci o to? źródło

"Człowiek nie będzie wolny dopóki ostatniego despoty nie powieszą na wnętrznościach ostatniego klechy" – te słowa XVIII-wiecznego filozofa zacytował na przesłuchaniu w prokuraturze Zygmunt W. dziś oskarżony o próbę zabójstwa księdza w czerwcu we Wrocławiu. Zygmunt sam był kiedyś księdzem - zakonnikiem. Ale odszedł z duchowieństwa. Opowiadał
@Constantine: wpisz sobie zabojstwo ksiedza w google i dostaniesz kilka linkow z 2021. Wpisz potem zabojstwo homoseksualisty i nie dostaniesz zadnego wyniku. Ja rozumiem o czym piszecie i wierze, ze duzo osob homoseksualnych nie zglasza wyzwisk, jednak dalej upieram sie, ze homoseksualisci nie sa w tym kraju bardziej poszkodowani/przesladowani niz np. ksieza. Jesli ktos pobije homoseksualiste na ulicy to powinien odpowiedziec jak za pobicie, jesli ktos pobije ksiedza powienien odpowiedziec jak