Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak: Zaraz przyjdzie ktoś i będzie aferą wizową machał i że PiS wpuścił; no #!$%@? może i tak ale to było rok temu (a od grudnia rządzi kto inny). Więc ja obstawiam nie tyle wschód co wypychanie z zachodu a te dwa radiowozy niemieckie to pikuś
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel @dzidek_nowak
xD
Bo jest coraz cieplej, coraz dłużej jasno, a jak przyjeżdżasz z bantustanie do pracy w Polsce to wynajmujesz miejsce w mieszkaniu z 15 innymi imigrantami i zarabiasz grosze, więc nie spotykasz się z kumplami w mieszkaniu, nie idziesz do pubu, tylko w plener.
  • Odpowiedz
Najpierw myślałem że to konfederackie wrzutki, ale wczorajszy spacer o 21 na Pole Mokotowskiej a potem na Wole mnie przeraził. Jak #!$%@? w tak krótkim czasie się ich tylu narobiło xD?


@zdrajczyciel:

No to wyobraź sobie, że kilka, kilkanaście tys. murzynów w kilka miesięcy z Niemiec i z Białorusi hop do PL. To myślisz, że gdzie ci murzyni będą? No koncentrują się w dużych miastach...

A przecież wcześniej też tutaj murzyni
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: @zdrajczyciel

Plus jest taki (tzn. nie wiem... może żyję w bańce) lecz WYDAJĘ MI SIĘ, że ci murzyni + ciapacy którzy tutaj już są, to raczej nie są zbyt chętni na takie rozwiązania, które oferują nam Niemcy (czyli dawać socjal każdemu + mieszkania i elo).

No bo jednak jeśli ktoś przybył do PL... no to do PL nie przyjeżdża się żyć z socjala bo to niemożliwe. Przyjeżdża się raczej w
  • Odpowiedz
wczorajszy spacer o 21 na Pole Mokotowskiej a potem na Wole mnie przeraził. Jak #!$%@? w tak krótkim czasie się ich tylu narobiło


@zdrajczyciel: akurat w Warszawie od dawna jest ich pełno
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak
Jaka masa ludzi z tego rządu?
Z tego o kojarzę to PiS przyznawał wizy na lewo o prawo.

@zdrajczyciel
Tak, od grudnia rządzi ktoś inny
14 grudnia KO wysłało 500 autobusów do Afryki po randomowych ludzi.
Chyba przebiłeś artykuły które podsumowując kwartale wyniki spółek w których w połowie lutego rządzili jeszcze ludzie z PiSu.

Skoro dla ciebie odwrócenia polityki imigracyjnej rządu można dokonać w 2-3 miesiąca (uchodzcy musieli jeszcze dotrzeć do
  • Odpowiedz
Najpierw masa ludzi z ukrainy


@dzidek_nowak: Ja rozumiem ,że można nie szanować krajów jak Ukraina, Niemcy, Rosja ale do jasnej ciasnej piszmy poprawnie po polsku... Co to za kretyńska moda?
  • Odpowiedz