Wpis z mikrobloga

Jak stawiałem kominek to dzwonił do mnie znajomy, taki lubiący dopi3rdalać ludziom głupimi tekstami. Wtedy mówiłem że jeszcze kominek nie działa bo wszystko schnie i mam chłodno trochę to mi powiedział żebym sobie gazet napchał pod ciuchy i się śmiejąc rozłączył.
¯\(ツ)_/¯ Ot taki zabawnik z niego.
Teraz 15 po 6 dzwonił czy bym mu kasy nie pożyczył bo mu piec pękł i że mało z rodziną się nie zatruł i że małe dzieci marzną i w domu jest p-------a .
Powiedziałem jemu żeby im pod pachy gazet napchał. Dalej go już nie rozumiałem bo się feflał przez telefon i coś tam pluł to się rozłączyłem ¯\
(ツ)_/¯. Oddalem chujcowi jego własne poczucie humoru
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FulTun: Tacy ludzie są najgorsi. Wiele razy dopasowywałem się do poczucia humoru rozmówcy i okazało się, że ich własny humor, ale skierowany w ich stronę, już im nie pasuje :D Masakra, najgorzej z takimi ludźmi.
  • Odpowiedz
z nasze perspektywy to może u śmieszne, ale nie zdziwiłbym się, jakbyś właśnie stracił kolegę.


@genocidegeneral: @pan_elektrycky_mordulec: @100piwdlapiotsza: @cuoco: @lordgrievous: @durielek2: @MaszBaboTalerz: @Kurot: @FELIX90:

Koleś od ho ho ho czasu mimo upomnień kasy nie oddaje która pożyczał. Jeszcze mi wisi płyty kolekcjonerskie DVD i o wiertarce Bosch, butli gazowej turystycznej nie wspomnę.
Wsparł bym go bez żadnego ale gdy by był inny bo mam 2 kaloryfery olejowe nowe w kartonach w piwnicy które tam stoją od nowości ale teksty słał nawet w pubie jak bylem z kuzynka
  • Odpowiedz
@topikPajak: a dlaczego op ma sie dostosowywać do jakeigos typa? facet wali zart, ktory niekoniecznie mu sie spodobal i to, ze sasiad go nie rozpamiętuje to nie znaczy, ze op tez :D wiec oddał mu to samo i yolo.
  • Odpowiedz
Koleś od ho ho ho czasu mimo upomnień kasy nie oddaje która pożyczał. Jeszcze mi wisi płyty kolekcjonerskie DVD i o wiertarce Bosch, butli gazowej turystycznej nie wspomnę.

Wsparł bym go bez żadnego ale gdy by był inny bo mam 2 kaloryfery olejowe nowe w kartonach w piwnicy które tam stoją od nowości ale teksty słał nawet w pubie jak bylem z kuzynka typu " No widzę ze jedną co dopiero całowałeś
  • Odpowiedz
@wilku88: To znajomy przedstawiony parę lat temu i ja się z nimi nie zadaje. Wszyscy skończyli w pod sklepowych krzakach zaczepiając ludzi o 2 zł na p--o lub poczęstuj papierosem. Mam w nich wyj3bane po całości. Nie częstuje, nie wspieram.
  • Odpowiedz
niby wykopki są mocno przeciwko rozdawnictwu a jednak byle komu pożyczą hajs, nawet po byciu oplutym ( ͡º ͜ʖ͡º) ciekawe
  • Odpowiedz