Wpis z mikrobloga

Jak stawiałem kominek to dzwonił do mnie znajomy, taki lubiący dopi3rdalać ludziom głupimi tekstami. Wtedy mówiłem że jeszcze kominek nie działa bo wszystko schnie i mam chłodno trochę to mi powiedział żebym sobie gazet napchał pod ciuchy i się śmiejąc rozłączył.
¯\(ツ)_/¯ Ot taki zabawnik z niego.
Teraz 15 po 6 dzwonił czy bym mu kasy nie pożyczył bo mu piec pękł i że mało z rodziną się nie zatruł i że małe dzieci marzną i w domu jest p-------a .
Powiedziałem jemu żeby im pod pachy gazet napchał. Dalej go już nie rozumiałem bo się feflał przez telefon i coś tam pluł to się rozłączyłem ¯\
(ツ)_/¯. Oddalem chujcowi jego własne poczucie humoru
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FulTun: brawo mirkująca osobo, okazałeś się bucem, jeśli bardzo Ci zależy to zrób sobie laurkę pamiątkową bo widzę że traktujesz to poważnie, więc nie zapomnij o dacie,
Musisz być bardzo wrażliwa na swoim punkcie osoba plus niezbyt rozgarniętą skoro nie widzisz różnicy pomiędzy głupim żartem a byciem bucochamem.
  • Odpowiedz
@FulTun: Pewnie bait ale odpiszę:
Mam przyjaciela często w rozmowach ciśniemy po sobie i to lubię bo potrafi mi to uświadomić rzeczy o których normalnie sam bym nie zdawał sobie sprawy ale do sedna jak by mi walnął taki pocisk bumerang to bym się cynicznie zaśmiał i tyle po za tym myślę że rozumiał by że jak proszę o kasę to sytuacja musi być tragiczna bo nigdy od nikogo nie
  • Odpowiedz
@lordgrievous: Bo to nie chodzi o śmieszkowanie tylko i ustalanie hierarchii w grupie. Jeśli OP znosił te docinki przez lata to w oczach reszty jest na dnie hierarchii i nie ma prawa sam tego robić.
  • Odpowiedz
@FulTun: heh kiedys jak sie jezdzilo motorem w zime to sie pchalo gazet pod ubrania i zaraz bylo cieplej xD patent nie sprawdzal sie w deszczu bo zaraz pulpa sie robila( ͡° ͜ʖ ͡°)
To byli czasy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@FulTun: pracuje z takim. Jak ôn powie coś chamskiego huehue huehue ale śmieszne. Jak sam coś chamskiego do siebie usłyszy to się piekli, jakbyś go wrzątkiem oblał + tydzień się odzywa.
Śmierć frajerom, niech w--------a taki w gębie mocny.
  • Odpowiedz
@FulTun: Szanuję. Bicie innych ich własną bronią, a jak jeszcze robi się to lepiej od nich, osobiście uznaję za jedną z najbardziej przydatnych i jednocześnie satysfakcjonujących umiejętności.
  • Odpowiedz
@FulTun: Bóg go pokarał za pychę i chytrość tak się dzieje zawsze to kwestia czasu bliższego bądź dalszego, zapamiętaj że zawsze tak jest, i są na to setki przykładów i wielokrotnie to jest potwierdzone, każde s-----------o zostanie ukarane w bliższej bądź dalszej perspektywie, tak wygląda życie, brawa dla ciebie autorze.
  • Odpowiedz