Wpis z mikrobloga

@gatineau: poczekaj aż zobaczysz metro, jaką to ma przepustowość, jakie to przemyślane jest, nieprawdopodobne. Ale Elon jest dobrym "snake oil salesman" skoro Europejczyk klaszcze na wieść o dziurze w ziemi o śmiesznej przepustowości kiedy to ten problem jest na świecie rozwiązany od 150 lat. Brawo Elon, much vision, much progress, much boring.
  • Odpowiedz
@paww: do czego zmierzam to jakie to ma znaczenie? Nazwa to nazwa, możesz sobie mówić ze Musk zbudował metro pod Las Vegas - nie wiem czy ludzie będą cię wtedy rozumieć czy nie, nie wiem czy będą się z tobą kłócić ze samochod w tunelu to nie metro, nie ma to żadnego znaczenia, to twój problem jako osoby która będzie się posługiwała tym imho niezbyt trafnym terminem.

Ale to tylko
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon:

skoro Europejczyk klaszcze na wieść o dziurze w ziemi


Kto klaszcze? Ja tu widzę pare marudzących zrzęd ale nie widziałem za bardzo nikogo klaszczącego. Tunel jak tunel, nie ma co się podniecać prototypami
  • Odpowiedz
@gatineau: serio nie widzicie jaki ten system jest ułomny? tunel bez wyjść ewakuacyjnych, bez dodatkowych pasów gdzie jak jest wypadek to służby nie mają jak dojechać, jeden błąd systemu któregokolwiek auta i wszystkie są uwięzione
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: jaki system? To prototyp, jak większość prototypów jest całkowicie do dupy.

Skąd pomysł ze nie widzimy?

tunel bez wyjść ewakuacyjnych


Serio nie ma żadnego wyjścia ewakuacyjnego na odcinku całych 1.7 mili?
  • Odpowiedz
@gatineau: nie, dobre prototypy zwykle nie są do dupy tylko są dopracowywane i wprowadzanie w życie

tymczasem wielki wizjoner tworzy upośledzony tunel drogowy przy którym tunel na ursynowie wygląda jak twór obcej cywilizacji
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ty chyba nigdy prototypu nie widziałeś xD pracuje w r&d i widziałem niezłe cuda, generalnie prototypy w zdecydowanej większości przypadków są do dupy, na tym polega różnica między prototypem a gotowym produktem

Btw spojrzałem na temat tych tuneli ewakuacyjnych i w sumie ma to sens - tunel ma 1.7 mil ale 3 stacje. W tunelu nie ma niczego co by było groźne - nie ma szyn, nie ma kabli
  • Odpowiedz
@gatineau:

W tunelu nie ma niczego co by było groźne - nie ma szyn, nie ma kabli z wysokim napięciem, nic. Możesz się ewakuować na nogach po prostu idąc.


ŁATWOPALNE BATERIE TO ŻADNE ZAGROŻENIE
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: na tyle niskie ze pozwalamy z nimi wsiadać do samolotu, puszki o długości 30 metrów

Myśle ze wentylowana tuba o długości kilometra sobie poradzi z pożarem jednej baterii

Zreszta, widziałem taki komentarz od źródła, jesteś pewien ze tego braku wyjść ewakuacyjnych sobie nie
  • Odpowiedz
a to swoją drogą. OP to typ człowieka któremu pokazać nowowynalezioną czcionkę drukarską to wyśmieje wynalazcę bo powie że przecież on literki szybciej piórem machnie


@gatineau: Typie o czym ty piszesz w ogóle? Nie każdy pomysł twojego bożka ma sens, wiele z nich to skrajne kretynizmy mające na celu tyllko i wyłączenie sztuczne pompowanie akcji. Musk to jest sprzedawca marzeń dla nieuków i naiwniaków.
PlesniakPospolity - > a to swoją drogą. OP to typ człowieka któremu pokazać nowowynal...
  • Odpowiedz