Wpis z mikrobloga

Dlatego nie mam tindera bo ta aplikacja to fake. Tam są laski które mają kogoś tylko ig podają a wszyscy napaleńcy chcą do nich pisać. Miałem kiedyś fake konto np. Jakiegoś faceta przed 30 i pracowałem u redów xd To mi odpisywały. Jak dałem prawdziwe fotki ale inny wiek zauważyłem że wolą starszych. To działa ale fake tylko działa. Tinder to bagno i ściek które zabiera czas i nerwy.
@Asyr: Kiedyś z ciekawości napisałem do 20 losowych profili tinderowo/ig i żadna nie odpisała. xD Wiem, że one mają bolców i chcą marnować ludziom czas i energię, to takie pijawy, więc uważam, że trzeba z tym walczyć.

@Wogybogy: Nie wiem ile zgłoszeń trzeba, żeby zrzucić kogoś z rowerka, ale ja zglaszam na 2 konta z wykupionym tinderem platinium, więc może moje zgłoszenia są "ważniejsze" skoro płacę XD
@Euph0: Kiedyś też napisałem do jednej i mi odpisała ale po czasie. Chyba po 3 dniach około i mi się wydaję że to jest atencja bo one są modelkami i są najpiękniejsze. One muszą mieć pełno wiadomości i nie wszystkim odpisują bo te gwiazdeczki to się lansują w internecie. Uważają się za królewny którym trzeba wszystko na tacy podać.
@Euph0: Lepiej zalożyć grupe na której ujawnialoby się te grzeczne cichodajki które tylko udają że tak im zależy na poważnym związku. Przez takie tracą i dobre chłopaki i laski które rzeczywiście maja szacunek do siebie