Wpis z mikrobloga

@cielak44 no a ile czasu się ściąga torrent z 1-2 seedami albo z darmowego rapidu? XD a później się jeszcze okazuje że #!$%@? napisy z translatora albo lektor ivona
@oslet: to naprawdę mało popularne i zapomniane filmy pobierasz.
A dwa nie działa ten sposób co kiedyś dodawało się linki i dało radę zboostow trochę prędkość?
@zasadzka01: @Jamniki2: @Alutsiv:

Na stremio.com pobieracie apke na windowsa, Linuxa Androida czy co tam macie i oglądacie wszystkie filmy i seriale z torrentów bez pobierania z napisami PL, osobiście zalecam w ustawieniach internetowych wpisać adres DNS od Google, jest o wiele szybszy niż domyślny przez co nie buforuje.

@oslet: jeżeli ściągasz ze stron typu Rapidu to nie musisz pobierać z tą wolną prędkością jeżeli nie chcesz zabulić. Są
@Tony76: plex pass lifetime i się zwróci w rok ¯\_(ツ)_/¯ i nikt nie usunie filmu bo się umowa skończyła, albo nie puścisz 4k bo masz za stary kąkuter
@Tony76: netflixowi chodzi o lewe handlowanie kontami, a nie że różowa mieszka tu, ty tam, a kolega siam. Niewiele to zmieni dla zwykłych użytkowników.
@Krasparov: Ja nawet bym chętnie płacił za te subskrypcje, gdyby tam wszystko było. Rzadko oglądam filmy, ale akurat gdy coś konkretnego chciałem obejrzeć to na Netfliksie nie ma albo jest na HBO, albo nie ma nigdzie, a nie będę płacił za wszystkie subskrypcje świata, żeby sobie czasem 1 film obejrzeć. Wolałbym, gdybym mógł zapłacić raz za jeden film albo jeden sezon serialu i koniec. Miałem krótko konto na Netfliksie, ale teraz
@Speedy jasne jest, że jak komuś nie przeszkadza subskrybowanie coraz większej ilości serwisów z filmami to będzie miał gdzieś torrenty. Sam miałem Netflixa, obejrzałem to co chciałem reszta mi nie podeszła i zrezygnowałem. To samo z HBO jak jeszcze leciała Gra o Tron. Teraz dla mnie jako w sumie niedzielnego widza który nie musi mieć nic natychmiast (chociaż większość i tak jest max w 12h po premierze do pobrania) nie mam problemu