Wpis z mikrobloga

@Tony76: Już to było pare razy, że trzeba wpisać kod który ktoś ma na SMS i wystczy go wysłać tej osobie która gdzieś tam z tobą współdzieli xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Tony76: netflix może i by chciał, ale jednak lepsze 3 dolary za konto z Turcji niż brak 3 dolarów.
Źle by to wyglądało w statystykach aktywnych użytkowników. Oj źle.
  • Odpowiedz
@zasadzka01 1337.to + napiprojekt albo inna gównostronka z napisami, jak nie znajduje to po angielsku ofc no bo kto nie zna angielskiego w tych czasach jak nawet chłop ze wsi jak ja ogląda domyślnie w eng
  • Odpowiedz
  • 8
@Krasparov no właśnie też serio pytam xD gzie? U mnie próba obejrzenia czegokolwiek z torrentow to najpierw godzina szukania a późnej kilka godzin pobierania, zwłaszcza jeśli się chce z pl napisami albo dubbingiem albo lektorem i w sensownej jakości. No chyba ze tylko jakieś top popularne filmy oglądasz.

A jeszcze do tego problemy z niepasującymi napisami i jakością video. Albo lektor jakiś Mietek xD

Podobnie na jakichś warezach, padnięte linki, godzina szukania, mierna prędkość pobierania, chyba że zaplacisz. To zapłacić to i za netflix mogę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krasparov a dopasowywanie napisów z napi projekt to jakoś dramat. Albo z translatora są albo offset czasowy nie pasuje. Taki dziadowanie. Wygodna żadna.
  • Odpowiedz
A jeśli Twoja rada to "naucz się perfekt rozumieć obce języku ze słuchu" no to sorry xD

@oslet właśnie to cię dzieli od oglądania wszystkiego za free
  • Odpowiedz
@Krasparov: fajne te torenty pobierasz film, nie masz napisow, napisow nie ma na necie, pobierasz program do napisow, w tym czasie pobrane filmy i napisy to wirusy i srasz pod siebie i odechciewa sie ogladac filmu xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Krasparov mistrzu ale dla mnie żadnym nadrzędnym celem nie jest oglądanie za free xD tylko oglądanie, rozrywka i wygoda przy tym. Za stówkę miesięcznie mogę opłacić 3 - 4 streamingi i nie dziadować.

A i kolejna rzecz że trzeba się nagimnastykować żeby film z torrenta na smart tv puścić.
  • Odpowiedz
@oslet: Pobierz qbittorrent tam wygrywasz prze opcje „szukaj” wyszukiwarkę na pythonie, która ma domyślnie zapisane jakieś 10 stron z torrentami, każde wyszukiwanie = kilkaset torrentow jak na tacy, większość filmów jak się wie co ściągać maja już napisy ściągnięte - tylko angielskie
  • Odpowiedz