Wpis z mikrobloga

@keuaiBKonczylNocnomWartem: dzięki za opinie ale ja mam Netflixa więc proszę mi tu nic nie insynuować to po 1 a po 2 jakie 20-30 minut? Nawet jeżeli chciałbym torrenta obejrzeć to kwestia 1 minuty, gdzie wy tych filmów szukacie? W innej galaktyce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: szczerze mam #!$%@?, jedynym wyjątkiem jest muzyka jak ściągnę jakis album i mi się spodoba albo wysłucham go na spotify i jest fajny to poprostu go kupuje, i zrobiłem tak też z kilkoma ebookami/audiobookami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: nie, z subskrybcji które place sam mam amazon prime, jestem w rodzinie netflix i hbo go, gdybym naprawdę chciał oglądać wszystko to za same subskrybcje bym płacił z £50 miesięcznie, a wybitnych dzieł na netflixie ostatnio jak na lekarstwo, hbo go trochę lepiej ale bez szału, resztę ogladam online/torrent
  • Odpowiedz
@Tony76: żarty żartami, ale chyba każdy pamięta, jak się ogarniało z torrentów Lost, Prison Break, jakieś Plotkary, House'y, True Blood, Pamiętniki Vampirów czy wszystkie inne seriale. Ludzie przestali używać torrentów, bo nagle te same seriale zaczęły się pojawiać na platformach streamingowych. Było wygodnie, bo oglądałeś jakiś dokument o kaczuszkach na Netflixie a potem mogłeś sobie T-Baga zapuścić na tym samym TV bez konieczności pierdzielenia się. Potem #!$%@?ło tych platform -
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow: to ja ci sprzedam life hacka: nie kupuj wszystkich usług streamingowych na raz. Zrób sobie taki research co chcesz obejrzeć na jakiej platformie, gdy się nazbiera np na Netflixie to kupujesz tylko Netflixa na miesiąc i oglądasz wszytko z listy jak leci, gdy skończysz to już nie ponawiasz subskrypcji tylko kolejna usługa np HBO na miesiąc i oglądasz co tam sobie wybrałeś. Nikt ci nie każe płacić za wszytko
  • Odpowiedz
@Krasparov: do czasu aż policja nie zajmie się tym złodziejstwem, bo jak pewnie doskonale wiesz ściąganie przez p2p jest traktowane jako rozprzestrzenianie nawet jakbyś ustawił limit uploadu na 0kbps. Ojciec mojego kumpla dostał pisemko od jakiegoś polskiego wydawcy za pobranie jakiegoś guwnopolskiego filmu z torrentów. Chłop się obsrał i zapłacił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: mem jest o tym że netflix chce przerwać praktykę, a mój pierwszy komentarz nawiązywał do Twojego gadania że z torrentami są problemy że albo nie ma seedow albo trzeba napisy dopasowywać i tak dalej, wystarczy naprawdę chwila żeby ogarnąć porządny tracker i oprócz seedowania przez chyba 72h po pobraniu nic nie trzeba robić, do tego mam shell/seedbox więc się nie przejmuje tym że mi wpadną na chatę bo pobieram
  • Odpowiedz
@Tony76: Na telewizorze nie oglądam. A jeszcze pewnie 4k wbije tam jak będzie trzeba. Ale płacę za FullHD, dostaje wszystkie serwisy i dodatkowo wiekszosc swiatowych jezykow. ;)
  • Odpowiedz
@keuaiBKonczylNocnomWartem: no tak ale ja piszę że w PL póki co nie jest to karalne, teoretycznie tylko jest to nielegalne ale na straszeniu się kończy. Jesteśmy jak zwykle z tyłu co do innych krajów, ja ściągam od 15 lat na swoim IP i żyję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz