Wpis z mikrobloga

Poznałem już trochę różowych z Tindera/Badoo i to są ogólnie ludzie z zaburzeniami lub depresją.Ostatnio pisałem z taką jedną trochę pobajerowałem no i wysłała mi zdjęcie jak się masturbuje a potem już przestała się odzywać, bo pewnie miała wyrzuty.Pisze wam to tylko, żebyście nie brali na poważnie kobiet z Tindera, bo się tylko załamiecie.Na Badoo to jeszcze gorszy burdel, bo tam to już całkiem nie odczytują nawet wiadomości albo podają mi instgrama a potem odpisują na siłe…to na #!$%@? w ogóle odpisują i podaja Instagram chyba po to, żeby się dowartościować tylko.Ogólnie Tinder tak wyprał mózgi różowym, że one długo nie wyrzynają w jednym związku, bo mają tyle atencji.#!$%@? czasy nastały dla chłopa ale cóż trzeba jakoś żyć a o normalnym związku to jednanie można pomarzyć.
#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #zwiazki #p0lka #hipergamia #pieklomezczyzn #pieklokobiet
  • 19
@navaare: Skupia. Ale to wynika z naszej demografii. Generalnie struktura płci i wieku prywiślańskiego kraju spowodowała sytuację w której istnieje nadmiar facetów na rynku, a strumień kobiet świeżo wchodzących na rynek jest niewystarczający by każdy koleś sobie kogoś znalazł. Prowadzi to do sytuacji w której cała masa kolesi stale nawiązuje kontakt ze stałymi bywalczyniami rynku. A one nie wyszły z rynku z jakichś konkretnych powodów. W rezultacie przeciętny koleś na apkach
@Krazownik: Ale wiesz z Twojego postu bardziej wynika że jest dużo dziewczyn nie nadających się do związku a nie to że jest więcej ich na tinderze niż w realu. Ja uważam że jest tak samo źle w obu przypadkach Po prostu nie da się tego udowodnić bo nie sposób kilkadziesiąt dziewczyn zaczepić do rozmowy w realu w ciągu np 2dni