Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem wczoraj na saunie po basenie. W końcu mi się udało być samemu. Siedziałem z dwie minuty. Potem przyszły dwie dziewczyny, jedna z nich usiadła obok mnie. I po tym jak usiadły położyły ręcznik tak, że było widać im piersi, miały zakryte tylko krocze. I oczywiście musiał mi stanąć. Wstyd przyznać, ale pierwszy raz widziałem piersi na żywo. Starałem na nie nie patrzeć, ale czasem zerkałem. Ale nie było jakoś mnie przestraszone. Nawet coś tam do mnie zagadały, a ja debil odpowiadałem jednym słowem, bo taki zestresowany byłem. Może bym się z nimi zaprzyjaźnił, ale przegryw mocno, bo bałem się, że pomyślą, że je jakoś molestuje czy coś. Ale po tym i tak to był jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia.

##!$%@? #stulejacontent #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d49ebd37651b000a905ebc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KondProsty teoretycznie to powinny być wszędzie. Często bywam w jakiś lepszych hotelach gdzie obsługa (sauna) mistrz pilnuje żeby goście wchodzili wyłącznie w ręcznikach. Często zdarza się, że ludzie siedzą toples.
  • Odpowiedz
OP: @ssehflodur: No właśnie wcale to tak nie wyglądało. Wiem jak to jest niestety jak laski się z cb śmieją. A tutaj nic takiego nie było
@KondProsty: Też się zdziwiłem, że aż tak odważne, ale pewnie zobaczyły, że nie wyglądam jak jakiś straszny creep. Poza tym tam wszyscy wchodzą w ręcznikach. W stroju kąpielowym dość ciężko raczej siedzieć w saunie
@anonanonimowy321: co?xd
@Kazadum:
  • Odpowiedz