Wpis z mikrobloga

Podsumowując bieżący rok:
1. Rzuciłam fajki
2. Rzuciłam alko
3. Rzuciłam 10kg - które przybrałam w pierwszej połowie roku będąc w dołku.
4. Rzuciłam pracę
5. Rzuciłam terapeutę, bo dzięki zmianom w moim życiu - poprawiło się moje życie:)
6. Wyglądam mega zajebiście jak na moje 38lat (dzięki schudnięciu i wyjściu z doła).
7. Znalazłam ciekawszą, rozwojową, o 20% lepiej płatną pracę
8. Zaczęłam uprawiać nowe hobby - i od tego powinnam zacząć pisząc tutaj, bo nurkowanie skłoniło mnie do wszystkich punktów powyżej :)
9. Większość tych zmian i podjętych decyzji zaczęła się w październiku. Tak więc w 3 miechy wywróciłam życie do góry nogami:) (nurkuję od wakacji).

JEST W PYTE MIRKI:) LECĘ ZA 2 TYG DO EGIPTU W NOWYM BIKINI EKSPLOROWAĆ TAMTEJSZE RAFY :)
#chwalesie #logikarozowychpaskow #nurkowanie #dieta #keto #pracbaza
  • 255
To terapeuta powinien dojsc do takiego wniosku i zakonczyc


@czuczupikczu: Co za bzdura. Nie ma żadnego nurtu psychoterapii w którym to terapeuta miałby decydować o zakończeniu terapii. Ta decyzja zawsze należy i musi należeć do pacjenta. Psychoterapia to nie jest wizyta u ortopedy w której to lekarz stwierdza czy udało mu się naprawić uraz czy nie. Celem terapii jest nauczenie pacjenta radzenia sobie z własnymi problemami, bo one zawsze w każdym
@monalisssa: Podsumowując bieżący rok:
1. Wyjechałem za granice. (sukces)
2. Zmieniłem prace (Sukces)
3. Zwiedzam Tajwan. (sukces)
4. byłem tylko 1 raz u psychologa (chociaż powinienem więcej razy) (porażka)
5. Zacząłem chodzić na siłownie (2 miesiące bez przerw) (sukces)
6. Kupiłem Nintendo switch i parę gier. (neutralne)
7. poznałem kilku Tajwańczyków i amerykanów którzy chętnie się ze mną chcą
@Mirkosoft: no popatrz a mi moja terapeutka sama podziekowala, bo uznala, ze to z czym przyszedlem i tez potem wyszlo zostalo przepracowane i nie mamy co wiecej robic na sesjach. Celem terpeuty jest stwierdzenie czy problemy, z ktorymi przyszedles zostaly rozwiazane a nie przytakiwac Ci bez namyslu, bo po 3 sesjach uznales, ze juz wszystko wiesz i w ogole przepracowales wszelkie prbolemy. Terapia srednio trwa rok, w tym czasie wiele razy
@Lohengrin:

Ile kosztuje takie hobby? .


Sprzęt kompletny ok 10k, ja kompletuję powoli. Mam możliwość pożyczania od kumpli. Wyjazdy po Pl to koszt paruset złotych. Za granicę tak jak ja teraz - 4k za 1tydz.