Wpis z mikrobloga

@bm9pY2h1ag: przejedź się po ekspresówce nocą, gdzie jest naprawdę dużo aut z naprzeciwka

@amn1337: kultura techniczna w Polsce leży i kwiczy, niektórzy kontrolerzy na stacjach SKP ustawią ci światła za darmo przy przeglądzie albo za jakąś śmieszną opłatę, ale po co? Jeszcze walą jakieś retrofity bez homologacji do swoich A6 C6 i myślą, że jest bardziej prestiżowo xD
@amn1337: kultura techniczna w Polsce leży i kwiczy, niektórzy kontrolerzy na stacjach SKP ustawią ci światła za darmo przy przeglądzie albo za jakąś śmieszną opłatę, ale po co? Jeszcze walą jakieś retrofity bez homologacji do swoich A6 C6 i myślą, że jest bardziej prestiżowo xD

@Iskaryota: szczerze? Jak widzę samochód z 2015+. Ze standardowymi światłami halogenowymi to mi żal tego kierowcy, że płaci raczej z 50k zł+ a ma reflektory
@amn1337 tak w sumie to może ktoś napisać czemu nikt nie wymyślił jeszcze fotohromatycznej przedniej szyby, która by się zaciemniała pod wpływem oświetlenia tak jak lusterko wsteczne? Dużo nowych samochodów ma już kamerę do czytania znaków, mogłaby też robić za czujnik światła. I raczej to nie byłoby nielegalne, skoro automatyczne światła czy inne tego typu duperele są okej
@amn1337: najgorsze są dostawczaki, nie rozumiem jak to możliwe, ze do tej porry nie ma nakazu stosowania autopoziomowania świateł w dostawczach. Kierowcy sami mają poziomowanie w dupie i prakrycznie znaczna większość z nich oślepia
@amn1337: rozumiem ze jezdzisz po całym swiecie i rownie długo przebywałes w kazdym innym kraju i na ten podstawie twierdzisz ze to własnie polacy byliby na podium. No chyba ze jednak nie jezdzisz jak sie domyslaem wiec po prostu #!$%@? głupoty
@amn1337: byłem miesiąc temu w Norwegii. Tam jest dopiero masakra. W porównaniu do Polski to Norwegowie chyba jednak chcą zgarnąć złoty medal. W Polsce zdarzają się ale większość kierowców wyłącza.
@amn1337 Dziś jak jechałem do roboty, to jechał za mną nowiuśki Ducato. Oczywiście prawym ledem celował prosto w moje lusterko, niezależnie od odległości