Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #wybory #oswiadczenie

Uwaga mam ważny komunikat, do wszystkich symetrystów twierdzących, że żadna władza nigdy nikogo nie rozliczyła, i nikt z PISu nie pójdzie siedzeć.
Otóż nikt nigdy w historii 3RP nie łamał prawa tak masowo, i bezczelnie jak PIS. I bekną za to NA PEWNO!
Zatem spotkajmy się za rok, od utworzenia nowego rządu, i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS (Obajtki, Ziobry, Szydła i tak dalej. Pierwszy garnitur PISu) nie będzie miał sprawy w sądzie (Pomijając Kamińskego i Wąsika, bo ci już mają :)), to ja wpłacam 1000 PLN na dowolną, niezwiązaną z Kościołem organizację charytatywną.
Sprawy sądowe trochę trwają, plus na pewno sądy będą chciały skazać winnych po ustąpieniu z urzędu Dudy, żeby nie mógł masowo ułaskawiać swoich kumpli.
Zatem spotkajmy się również 6 miesięcy po ustąpieniu przez Dudę z urzędu prezydenta, i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS nie będzie miał wyroku na koncie, to wpłacam kolejny 1000 PLN na dowolną, niezwiązaną z Kościołem organizację charytatywną.

Róbcie screeny. A póki co, japa tam z tyłu! #polityka
  • 109
  • 43
na szczęście teraz już nie będziemy okradani :)


@agareas: Ja jestem realistą, i wiem że politykom trzeba patrzeć na ręce. I będę to robił. Po zmianie władzy to się nie zmieni.

Problem w tym, że PIS wchodził mi do domu wywalając z kopa drzwi, dawał mi w mordę, brał portfel i telewizor, a policja twierdziła że nic się nie stało.

Wyborcom PISu zaznaczam, że to przenośnia, po prostu opisująca bezczelność władzy.
@dariusz44 Dodatkowo kadencja trybunału kończy się za 4 lata i Duda do 2025. Do końca 2025 nie rozlicza nikogo nawet jak będą chcieli. Nowy rząd uformuje się niedługo dodać pisany przez Cb rok to robie screena i za rok się przypomnę nawet jak usuniesz wpis( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie drugi zakład możesz potencjalnie wygrać moim zdaniem
@dariusz44: W sumie, jakby najgorsi pisowcy poszli siedzieć bez możliwości ułaskawienia to ta partia by się pewnie rozpadła, a na pewno by mieli minimalną szansę na ponowne wygranie wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dariusz44: póki co problemem jest brak możliwości odrzucenia weta prezydenta. Bez tego w praktyce nie da się odwołać ziobrystów z prokuratury, a bez prokuratury nie da się oskarżyć w sprawach ściganych oskarżenia publicznego. To było właśnie źródłem problemu z bezkarnością w nawet największych aferach, bo po prostu zawsze prokuratura umarzała, a nawet jak się znalazł ktoś taki jak Ewa Wrzosek to zaraz szczebel wyżej umarzał za nią a nią szykanował.
Idealny przepis na zrobienie z PiS męczenników i #!$%@? wyborów. Do tego dochodzi przyszły odwet w imię czego ? Zmniejszenia poparcia ?


@Noc-Kruka: jeżeli nie będzie odwetu to następne wybory oddaje głos na PiS bo widocznie to byli złoci ludzie a konstytucje można szmacić na prawo i lewo. I to tefałeny wymyśliły że cokolwiek jest łamane

Twoja wypowiedź ma zero sensu
@dariusz44: jeśli skarzą kogoś teraz a dudu go ulaskawi to można tego kogoś później skazać drugi raz za to samo albo cofnąć ułaskawienie? Bo jeśli nie to dopóki ta parodia prezydenta jest na stanowisku chyba nie warto doprowadzać do skazania topowych pisowców
@dzem_z_rzodkiewki Czytałem wyroki trybunału konstytucyjnego i dobrze pamietam chociażby jak to było z konstytucja z ofe albo próby wywłaszczania kompetencji Lecha Kaczyńskiego jako prezydenta. Twój idol nie był święty, ale pewnie dzieciaczek jesteś i nie pamiętasz( ͡° ͜ʖ ͡°)
i jeżeli żaden z czołowych polityków PiS (Obajtki, Ziobry, Szydła i tak dalej. Pierwszy garnitur PISu) nie będzie miał sprawy w sądzie


@dariusz44: Wszyscy ci politycy są w sejmie także w tej kadencji, co znaczy że mają immunitet :) Więc najpierw za jakąś bzdurę trybunał stanu powinien ich wyrzucić i zabrać immunitet a później za resztę rozliczyć przez zwykłe sądy (nie mogą być za wszystko sądzeni w trybunale stanu bo trybunał