Wpis z mikrobloga

Dobra zaczynamy. Właśnie dotarłem do Warszawy.

Z #p0lka z #badoo 22lvl umówiony jestem na 21, ze względu na to, że jest zimno postanowiliśmy spotkać się od razu w apartamencie. Stamtąd pójdziemy do lokalu, albo zostaniemy. Nie mam planów, ona zobowiązała się do wymyślania gdzie możemy iść. Strzelam, że to będzie jakaś przytulna restauracja. W końcu po takiej podróży bym coś zjadł. Tutaj hint, takiej nocy warto zjeść coś lekkiego, sałatkę, jeżeli wyczuwacie szansę na segz.

Na dziś wybrałem klasykę dżinsową z Levisa - wszystko proste, bez logosow. Jedyną wariacją są długie skarpety we wzorki. Zapachy Dior Savouge wymieszane z olejkami i żelem od captain fawcett's - te z dodatkiem piżma. Włosy usztywniła pomada od Reuzel (chwyt średni). Jak można się szybko zorientować mam brodę i przyznam, że kartacz z włoskami dzika poprawił sprawę na przestrzeni lat, przy biznesowym krótkim ścięciu z przejściami na boku wygląda to dobrze i chowa małą szczękę. Buty mam nieco podwyższane, wzrost leci do 186.

Nastroje są pozytywne. Kolejny wpis będzie w trakcie spotkania, zrobię wyjście do toalety i postaram się szybko nakreślić sytuację.

Nie nastawiam się na nic. Taką też taktykę rozmowy przybrałem z dominacją. Jeżeli przyjdzie gruba locha to publikuje jej zdjęcie. Jeżeli nie pyknie to idę na piwo ze znajomymi, których tu posiadam.

Jeżeli chodzi o poprzednie pytania o zawód, pracuję w IT, tyle wystarczy. Dodatkowo zajmuje się muzyką. Gdybyście mieli inne pytania, to piszcie śmiało, możecie spróbować mnie challengować - mogłoby być zabawnie, co was zaciekawi? Plusujacych z poprzedniego i tego wpisu będę wołać. Chociaż najlepiej obserwować tag lub mnie. Mogę nie mieć w sumie chwili potem aby was wszystkich wklepać.

Aha dotychczasowe wydatki: podróż 100pln, spanie 270.

#podrywajzwykopem #tinder
muchmuchmuch - Dobra zaczynamy. Właśnie dotarłem do Warszawy.

Z #p0lka z #badoo 22...

źródło: comment_1640636485t3I66UP70VwrVtb7wqIBch.jpg

Pobierz
  • 72