Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 511
Dzięki Aborcji bez Granic 67 osób mogło mieć w te święta bezpieczną aborcję (). To wspaniale, że w tym antyludzkim kraju istnieją jeszcze osoby, które pomagają Polkom w uzyskiwaniu praw, które mają wszystkie inne Europejki

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #rozowepaski
Soojin21 - Dzięki Aborcji bez Granic 67 osób mogło mieć w te święta bezpieczną aborcj...

źródło: comment_1640552482ipq53Orgc6PhfGqusQlnPC.jpg

Pobierz
  • 126
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Soojin21: z czystej ciekawości, a co jak kobieta po tych miksach tabsow, czy tabletach z zagranicy od #!$%@? wie kogo się przekręc, to co? Umywacie ręce i elo? Bo podejrzewam że jakaś umowa/regulamin cz ki-#!$%@? jest bo nie chce mi się wierzyć że na przypał takie akcje #!$%@?.

Od razu mówię że mam #!$%@? w temat aborcji, uważam że to kwestia indywidualna każdego z osobna ale bajera z sprowadzaniem leków i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@911wasinsidejob: połączenie mifepristonu i misoprostolu to metoda wywołania poronienia dobrze zbadana i rekomendowana przez WHO. Strony na których można zamówić zestaw poronny to organizacje feministyczne zza granicy, kontakt do nich podają osoby publiczne, np posłanki, gdyby ktos sie po tych lekach przekręcił to już dawno byłaby afera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Soojin21: z tego co napisałaś, to raczej wynika że 67 osoby przestały istnieć. I to wspaniałe już nie jest. Cieszyć się z czyjejś śmierci to

Zwyrolem to się jest kazać kobiecie rodzic dziecko, które ma wadę serca, rozszczep kręgosłupa, jelita na zewnątrz, zespół Edwardsa. Osoba z mojego otoczenia tak miała i fundacja jej pomogła, gdyby nie nowelizacja ustawy to przed nią w PL miałaby przyjęcie do szpitala na następny dzień...
z tego co napisałaś, to raczej wynika że 67 osoby przestały istnieć. I to wspaniałe już nie jest. Cieszyć się z czyjejś śmierci to trzeba być srogim zwyrolem


@Arboree: Czemu miałoby mnie to martwić? Uszanowanie autonomii cielesnej kobiety jest tu najważniejsze, ta ma prawo wyrzucić płód ze swojego ciała, nie ma obowiązku podtrzymywać go przy życiu kosztem swojego zdrowia. I płód oczywiście nie jest osobą, osoba posiada świadomość, samoświadomość, sprawny układ
jakby się zastanowić to niemowlak nie ma samoswiiadomosci, nie ma wspomnień i jest mniej inteligentny od psa, więc czemu nie rozszerzyć aborcji tak do 2. roku życia xD


@yahoomlody: Tylko, że ten niemowlak już nie siedzi w kobiecie, więc nie obciąża jej ciała siedząc w środku - jeśli to ciało już opuści, to kobieta nie ma nic do gadania, ale żeby opuścił, kobieta musi wyrazić na to zgodę, bo to jej
@ziumbalapl nie moja wina że natura wygląda tak a nie inaczej I że ciąża to #!$%@? sprawa. Zgodnie z Twoja definicja aborcje można przeprowadzić i w 8. miesiacu jak w Kanadzie i niektórych stanach w USA, w końcu póki obciąża kobiete to nie człowiek i usuwamy xD.

No pewnie w takiej sytuacji ratowalbym pięciolatka, a nie embriony, trudno się nie zgodzic, gorzej że pojawia się tu filozoficzna dyskusja co jest mniej człowiekiem
Zgodnie z Twoja definicja aborcje można przeprowadzić i w 8. miesiacu jak w Kanadzie i niektórych stanach w USA, w końcu póki obciąża kobiete to nie człowiek i usuwamy xD.


@yahoomlody: No tak, jasne - jak dla mnie powinna być taka możliwość. Rozumiem jednak, że niektórym może to przeszkadzać i powinno się ustalić jakiś konkretny termin do którego można przeprowadzić aborcję.

Dla jednych człowiek magicznie pojawia się w 12. tygodniu, dla