Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 511
Dzięki Aborcji bez Granic 67 osób mogło mieć w te święta bezpieczną aborcję (). To wspaniale, że w tym antyludzkim kraju istnieją jeszcze osoby, które pomagają Polkom w uzyskiwaniu praw, które mają wszystkie inne Europejki

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #rozowepaski
Pobierz Soojin21 - Dzięki Aborcji bez Granic 67 osób mogło mieć w te święta bezpieczną aborcj...
źródło: comment_1640552482ipq53Orgc6PhfGqusQlnPC.jpg
  • 126
@ziumbalapl jakoś mnie to nie przekonuje, dla Ciebie dzień przed urodzeniem bękarta nie ma człowieka, a na kolejny dzień nagle magicznie zdobywa prawa człowieka, nie można go zabić, należy utrzymywać przy życiu i nadać mu pesel

To trochę jak ten paradoks jak przeprowadza się aborcje w późnych stadiach ciąży i spieprza lekarze sprawę i płód wychodzi na w pół żywy, a nie martwy i nagle się okazuje że teraz to już muszą
jakoś mnie to nie przekonuje, dla Ciebie dzień przed urodzeniem bękarta nie ma człowieka, a na kolejny dzień nagle magicznie zdobywa prawa człowieka, nie można go zabić, należy utrzymywać przy życiu i nadać mu pesel


@yahoomlody: No trudno, jakoś to przeżyje. To, że napisałem, że za tym jestem, to zbyt mocne uproszczenie, musiałbym się zastanowić. Gdybym miał wybrać, to raczej poszedłbym w jakiś termin, pewnie ~22 tydzień.

To trochę jak ten
@Soojin21: oczywiście jestem przeciwny jakiemukolwiek ograniczaniu wolności jednostki, dopóki nie ingerują w wolność innych jednostek; więc niech sobie robią co chcą. Jednakże ciekawi mnie, dlaczego musiały dokonać aborcji? Wszystkie z gwałtów? Czy z głupoty?
@Noniusz: No tak, bo albo puszczalska, albo gwałt. Absolutnie nie ma nic pośredniego.

Serio dla ciebie seks można uprawiać jedynie w celu prokreacyjnym? Seks jest bardzo ważny żeby utrzymać zdrowy związek pomiędzy partnerami, a antykoncepcja czasem zawodzi, dlatego ważne jest żeby można było ciąże przerwać, w pierwszym możliwym terminie. Nie ma to jak urodzić dziecko tylko dlatego, że prawo zabrania aborcji. Serio uważasz że przymus urodzenia dziecka jest dobrym pomysłem? Przecież
@MirkobIog:

Serio dla ciebie seks można uprawiać jedynie w celu prokreacyjnym?


Skąd taki pomysł? Wręcz przeciwnie. Sam jestem przeciwny rozmnażaniu ludzi.

antykoncepcja czasem zawodzi


Problem w tym, że to w >98% przypadków zawodzą ludzie, a nie antykoncepcja. Typu zakładanie gumki w trakcie stosunku, zamiast przed, albo nie zakładanie jej wcale, i inne ciekawe pomysły, np. nie stosowanie jakiejkolwiek antykoncepcji xd

Serio uważasz że przymus urodzenia dziecka jest dobrym pomysłem?


Nie, nie
Problem w tym, że to w >98% przypadków zawodzą ludzie, a nie antykoncepcja. Typu zakładanie gumki w trakcie stosunku, zamiast przed, albo nie zakładanie jej wcale, i inne ciekawe pomysły, np. nie stosowanie jakiejkolwiek antykoncepcji xd


@Noniusz: a to akurat jest problem tragicznej wręcz edukacji seksualnej, przed którą tak bardzo niektórzy chcą chronić dzieci.

Dobrze, ustaliliśmy, że jest to brak wyobraźni obojga partnerów. Skoro dwóje ludzi nie potrafi zrobić tak prostej
Tak, w czym problem?


@Filipterka25: no jest to pewien problem, bo jeżeli dziecko może już żyć poza łonem matki, to mamy tutaj do czynienia raczej zabijaniem, a nie aborcją. Przecież takie dzieciaki mają stosunkowo duzą szansę na znalezienie rodziny zastępczej. Ja wiem że taki maluch i tak nic nie ogarnia, no ale jednak miejmy w sobie troche człowieczeństwa.
Dobrze, ustaliliśmy, że jest to brak wyobraźni obojga partnerów. Skoro dwóje ludzi nie potrafi zrobić tak prostej rzeczy jak założenie gumy, czy żeby pamiętać o tabletkach to czy powinni brać odpowiedzialność za nowe życie? Gdzie tu logika. To chyba tylko na złość tym dzieciom.


@MirkobIog: w 100% się zgadzam. Zresztą nigdzie nie napisałem, że jestem jakkolwiek przeciwny aborcji. Drażnią mnie nieodpowiedzialni ludzie, którzy chwalą się swoją nieodpowiedzialnością. Tylko tyle. I tak,
@Soojin21: Zabezpieczaj sie. Koszt między 12 a 150zl. + nie ruchaj sie przez kilka dni płodnych jak sie mega obawiasz. Niema za co. Uratowałem twoje ciało przed gownozabiegami i niezdrowa narkoza.


@Furiat: albo jak masz partnera, który Cię kocha, to niech zrobi wazektomię. Praktycznie 100% skuteczność.
@Noniusz: Ona raczej jest nieodwracalna. A chęć posiadania dziecka może sie dowiedzieć. Niech nakleja plastry, je tabletki, partner jedzie w prezerwatywie i kończy na zewnątrz xD. Chociaż w jej świecie i tak ryzyko jest za duże. TRZEBA ABORCJE
@Noniusz: ja jestem po wazektomii i polecam komu tylko mogę. Mamy już z żoną dwójkę dzieci, więcej nie chcemy i nie chciałem jej stawiać przed ewentualną decyzją o aborcji i odpowiedzialność wziałem na siebie. W styczniu będą 3 lata i nigdy przez ten czas nie miałem nawet pół myśli, że to była pochopna czy zła decyzja.