Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 511
Dzięki Aborcji bez Granic 67 osób mogło mieć w te święta bezpieczną aborcję (). To wspaniale, że w tym antyludzkim kraju istnieją jeszcze osoby, które pomagają Polkom w uzyskiwaniu praw, które mają wszystkie inne Europejki

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #rozowepaski
Pobierz Soojin21 - Dzięki Aborcji bez Granic 67 osób mogło mieć w te święta bezpieczną aborcj...
źródło: comment_1640552482ipq53Orgc6PhfGqusQlnPC.jpg
  • 126
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soojin21: no dobra, ale to gdybanie, ludzie się przekręcają od witaminy C. Wiec ponawiam pytanie co jak ktoś wszamie te środki i się przekręci czy to na wskutek działania środków czy przy "kontrolowanym" poronieniu. To że coś się nie wydarzyło nie znaczy że nie może się wydarzyć albo już się nie wydarzyło tylko o tym nie wiemy.
@MirkobIog: Ma znaczenie i to duże. Tylko ze ty jesteś pewnie z tych co z matematyka na bakier.

Nasz system zdrowia to i tak trup a te idiotki domagają sie aborcji za darmo czyli wyspecjalizowany personel ze sprzętem o koszcie jakichś 5000zl na koszt skarbu państwa czyli nas płacących podatki. Kobieta która mogła pilnować jak sie rucha i wydać 12zl na antykoncepcję, narobi dług na 5000zl i bedzie krzyczeć ze to
@Furiat: Ja z matematyką stoje całkiem dobrze, ty niekoniecznie. Zabieg 5000 PLN a 500+ do 18 roku życia to 100 tys. z górką, ale kto by o tym pomyślał, bo na pewno nie ty.

Część pójdzie na NFZ a część prywatnie, wzrośnie zapotrzebowanie na kliniki i wyspecjalizowany personel. Przecież tutaj nie ma żadnego minusa i wszystko rozbija się o światopogląd.

Masz troche skrzywione spojrzenie przez mistyczne lewactwo, które według ciebie cały
Po jakiego kombinować depopulacje w postaci szczepionek. Wystarcza takie profile, ludzie sami wygina...


@wyseq: 500 trupów dziennie to jest prawdziwa depopulacja, a nie pudelkowe sensacje dla idiotów, bo jakiemuś celebrycie się nagle zmarło
@Noniusz: Ona raczej jest nieodwracalna. A chęć posiadania dziecka może sie dowiedzieć.


@Furiat: do tej pory nigdy nie planowałem mieć dziecka (i nadal nie planuję), ale przed wazektomią zamroziłem nasienie, właśnie na taką ewentualność. Za to mamy teraz 0 stresu związanego z ewentualną niechcianą ciążą, a dziewczyna nie musi zaburzać sobie gospodarki hormonalnej symulując bycie cały czas w ciąży (bo tak właśnie działa antykoncepcja hormonalna).
@MirkobIog: Cóż. Pudło.

500+ nie miało żadnego skutku demograficznego i występuje również w innych państwach. Należy to traktować jako odzyskanie części podatków albo pomoc najbiedniejszym. Tak czy siak jestem przeciwnikiem 500+ wiec logicznie rzecz biorąc mam prawo być przeciwnikiem SPONSOROWANIA aborcji.

Te gdybanie o klinikach to jakiś żart i dodatkowo nie odniosłeś sie do tego ze NFZ na ta chwile to trup gdzie na bardziej fachowe badanie czeka sie ponad rok.
Nasz system zdrowia to i tak trup a te idiotki domagają sie aborcji za darmo czyli wyspecjalizowany personel ze sprzętem o koszcie jakichś 5000zl na koszt skarbu państwa czyli nas płacących podatki. Kobieta która mogła pilnować jak sie rucha i wydać 12zl na antykoncepcję, narobi dług na 5000zl i bedzie krzyczeć ze to jej prawo podstawowe xD.


@Furiat: a ty myślisz, że ile kosztuje opieka zdrowotna okołoporodowa?
Po prostu ponad podziałami i nie wycierając sobie gęby kościołem czy jakimiś staruszkami obecnie w NIECHCIANA ciaze musi zajsc najgorsza niewyedukowana oferma być może pod wpływem alkoholu bądź innych używek. Może nawet imienia przyszłego ojca nie zna. A i nawet po takiej akcji mogła by wlecieć tabletka na receptę online 120zl ale po co xD.


@Furiat:

Otóż to i właśnie tacy ludzie nigdy nie powinni mieć dzieci.

Może źle mnie zrozumiałeś,
państwo oraz całe społeczeństwo potrzebuje narodzin dzieci. Przerywanie ciąż z państwowej kasy to wyrzucanie pieniędzy w błoto i strzał w kolano starzejącego się narodu.


@ciemnienie: natychmiast powołać ministerstwo zapładniania i zatrudnić tam największych buhajów z wykopu xD

Nie ma to jak walczyć z fatalną sytuacją demograficzną poprzez zakaz przerywania niechcianych ciąż xD

Jezu ludzie, co jest z wami nie tak.