Wpis z mikrobloga

#silownia #sterydy
#mikrokoksy #przegryw
Hmm jako ze zbliza sie nowy rok a ja jestem #!$%@? manletem, ktory chodzi na silownie od x lat i wyglada dalej jak zbuntowany 15latek. Chcialbym wreszccie dopiac wszystkim staran i #!$%@? sie na pierwszy cykl oczywiscie sam tesc potrzebuje konkretow, a nie opini wyzartych pseudo kulturystow co odradzaja pierwsze cykle kazdemu kto nie spedzil calego zycia na silowni i od 16 roku zycia nei masturbuje sie do karmowskiego i WK
1. jaki tesc najlepszy Waszym zdaniem
2- czy 12-16tyg bedzie optymalne i nie #!$%@?, ze jezeli mam ochote robic 1 cykl to mam tego nie robic z opinii publicznej wiem jak dziala 1 cykl, ze na pierwszym nie da sie przestac a ja mam dalsze plany co do Cyklozaurow
3- Koszt CALKOWITEGO cykl plus minus z odbl itd, zalozmy te 12 tyg
4- wszelakie rady, ciekawostki mile widziane
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 29
@Zakolarz172cm: Koszta cyklu duże nie są, jak masz 200-250zł miesięcznie, luźnego budżetu to możesz wskakiwać, 250zł to na test solo już dużo, ale podając tą liczbę, wliczam jeszcze zbadanie estro i prolki kilka razy, żeby dobrać inhibitor.

Test z 80zł na 5 tygodni, hcg z 70zl na miesiac, inhibitor zależy od osoby, ale też niedużo.

No i zbadaj się przed cyklem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zakolarz172cm: i ja się wypowiem. Moim zdaniem - 250mg długiego estru na tydzień, najlepiej rozbite na dwa strzały, żeby stężenie było stabilne. Najpierw na minimum 6 miesięcy taka dawka i tak poczujesz ogromną różnicę. Potem zobaczysz czy chcesz kontynuować czy nie. Niżej niż 6 miesięcy to jest bezsens. Do tego hcg wbijane co jakiś czas i kontrola hormonów badaniami. 500mg za dużo imo na początek dla kogoś takiego jak Ty.
Panowie a mam pytanie do Was. Co sądzicie o tym, że niektórzy mówią, żeby zejść jak najniżej z bf i dopiero wchodzić na cykl (wrażliwość insulinowa). Czy jest to spora różnica?

Mając powiedzmy 18%, mogę wejść na cykl i masować, czy rozsądniej będzie najpierw to naturalnie zredukować a potem wlecieć na testa? ;)