Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@vulfpeck siedzisz na wykopie od ledwie roku to Ci wytłumaczę jakim typem jest gromota.

To czlowiek opłacony z ratusza Trzaskowskiego którego jedynym celem na wykopie było manipulowanie treściami gdzie między innymi oskarżył jakiegoś gościa z Norwegii o bycie nazistą albo o podanie danych osobowych kolesia który nic złego nie zrobił.

Typową praktyką tego manipulatora i kłamcy było robienie znaleziska "Braun sika do nocnika" i wrzucanie wyciętej wypowiedzi bez kontekstu kiedy ona padła.
@Anon_daru wiesz - akurat tu było złapane za rękę - usunął konto i założył sobie parę.
Standard do rozponania tego manipulatora to nadmierna fiksacja Memcenem czy Brązowym.

Podejrzewam, ze nawet se wziął stare konto Jaruska lub mu chłop sprzedał konto do agitki politycznej.
@HrabiaTruposz to teraz Ci wyjaśnię. Manipulator gromota przytacza słowa Mentzena o braku zaproszeń do mediów. Tymczasem baba się wpie*dala mu w kadr bez zapowiedzi. Proste? Proste.

Dokładnie tak samo jak dziennikarze w Sejmie się wpie*dalaja posłom między innymi jak idą na komisje czy wypełniając inne obowiązki.
@Anon_daru: niestety to nie są miliony a maksymalnie tysiące złotych i musisz operować na różnych portalach jednocześnie. Wykop/ Facebook/ twitter/ Reddit/polska/ YouTube.

Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę Ci podesłać linka do ofert pracy w agencjach zajmujących się takimi rzeczami. Tylko musisz pamiętać, że tam też masz targety jak na produkcji więc #!$%@? często 8/12h na 100%