Wpis z mikrobloga

Jak tam u was święta? U mnie całkiem nieźle. Byłam u rodziców w tym roku i sporo rodziny było w tym moja "ulubiona" ciotka siostra mamy. Stara wariatka nigdy mnie lubiła i tak od zawsze się mnie czepiała jak dzieckiem byłam xD. A to że za cicha, za grzeczna, a w ogóle to dziwne dziecko jakieś nie to co moja Karolinka (XD).

No i tak co roku przypominam sobie o jej istnieniu z okazji świąt czy innych zjazdów rodzinnych. Ja uważam, że jest tępa jak but razem z córcią (tata też ich nie lubi), ale przecież nie zabronisz mamie zaprosić ukochanej siostrzyczki.

Z jej tekstów to mogłabym zrobić bingo, w tym roku było:

-"Ciągle ta kariera i kariera, chłopa fajnego miałaś i gdzie on jest? Sama będziesz na stare lata"

-"I co ci po tym domu jak dzieci nie ma, to dla kogo to piętro stoi puste?"

-"Pstro w głowie jeszcze niedojrzała jesteś" xDD

-"Gdzie ty tak jeździsz niby, a my nie byliśmy nigdzie w tym roku kto to widział"

-"Cycki zrobiła, usta zrobiła..." - klasyka co roku musi być.

Kiedyś powiedziała że wyglądam jak ladacznica i moja mama się popłakała, a ja jej wtedy powiedziałam, że może wyglądam jak ladacznica ale w przeciwieństwie do ciebie tylko wyglądam (z 5 lat temu to było jak jeszcze wujek żył zanim go suka do grobu wpędziła, bo się puściła z jakimś gościem)

Z nowości XD:
-"Karolinka już żonata, teraz się będą budować!" - po 31 lat dwa gamonie będą się wyprowadzać od mamusi dopiero xD.

Tak, Karolinka owszem jest żonata, pracuje w jakimś magazynie, a ten jej chłopczyk mechanik za 4k robi i w wolnych chwilach pożera mnie wzrokiem zboczek XD. #!$%@? mnie niemiłosiernie ta rodzinka. Zapytałam Karolinki ile będą płacić raty xD i wyszło że i tak ich nie stać i mamusia będzie dokładać. To lepszej okazji do ataku przy wigilijnym stole nie było i mówie do szanownej cioci tak:

- A to nie tak dużo, ja tyle za auto raty płaciłam.

Niezręczna cisza. Kurtyna w dół i dziękuję, do widzenia hahaha. Mam nadzieję, że się wreszcie ode mnie odczepią bo już mam dość tych wsiurskich zaczepek co roku. Wujek jak żył to trzymał #!$%@? krótko (,).

To tyle z moich perypetii świątecznych xDD

#wigilia #swieta #rodzina #patologiazewsi #zalesie
twojastaraglosujena_korwina - Jak tam u was święta? U mnie całkiem nieźle. Byłam u ro...

źródło: comment_1640459624T5rfCV9NDEezJPn72WnLaQ.jpg

Pobierz
  • 20
@twojastara_glosuje_na_korwina: Ogólnie spoko wpis i nawet śmiechłem z wrednej ciotki, ale jedna rzecz mi się nie podoba w twoim wpisie. A mianowicie:

jej chłopczyk mechanik za 4k robi i w wolnych chwilach pożera mnie wzrokiem zboczek XD

Wyśmiewanie kogoś, bo zarabia 4k nie jest fajne. Ludzie maja różne sytuacje życiowe. Przynajmniej chłop pracuje, a nie żyje na socjalu. A ten tekst, że niby pożera cię wzrokiem zalatuje mi kłamstewkiem. Chłop ma
@twojastara_glosuje_na_korwina: Śmieszne jest to że zachowujesz jakieś pozory „dobrych manier” zamiast zwyczajnie powiedziec „#!$%@? sie na ryj ciotka” pocisnac jej przy okazji ze przegrala życie i zostala stara panną co bedzie musiala zniedołężniałej córce dokładać do chałupy i ze nie ma prawa nikogo oceniac
@twojastara_glosuje_na_korwina: Co do tej pracy na magazynie za 4k Mnie to trochę śmieszy, że wiele razy na wypoku czytałam wpisy niektórych niebieskich wyśmiewających ludzi pracujących w januszexie za najniższą, o p0lkach karynach z żabki albo znalazłam post o tym ,że koleś nie chce umówić się z dziewczyną, bo pracuje jako ekspedientka i wszystko jest git, nawet sobie większość przyklaskuje xD jednak wystarczy, że różowa podzieli się opinią na ten temat (której