Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Apropo rynku matrymonialnego to zastanawiam się czy ja żyje wśród NPC-ów. Zawsze jest podobny schemat: ludzie się poznają, mieszkają wspólnie w wynajmowanym, potem kupują własne, biorą ślub i ewentualnie dzieci (czasem kolejność inna). Stąd pytanie skąd oni wszyscy do cholery wiedzą, że to jest TEN/TA? Przecież wzięcie kredytu do końca życia we dwoje albo ślub albo dziecko to nie jest decyzja, którą można zaraz odwołać. Nigdy nie czułem do żadnej kobiety żebym chciał się wiązać z nią do końca życia co nie znaczy, że nie chce poważnego związku. Załóżmy, że to ja jestem dziwny i nie potrafię zakochać się na zabój. Oznacza to, że każdy trafił idealnie? Każdy znalazł swojego wymarzonego partnera, z którym się widzi do końca życia i jest w stanie uciąć sobie rękę? Znam z otoczenia osoby, które znają się od podstawówki, potem na studiach mieszkali razem i gdzieś w okolicach 25+ poczynili poważniejsze decyzje - to jest o wiele bardziej dla mnie zrozumiałe. Ale są ludzie w okolicach 25-35 znają się "dopiero" od kilku lat i już takie decyzje? Ludzie wykształceni, z dużego miasta. Ale dobra może to ja jestem dziwny i w pewnym wieku twoja obecna partnerka staje się ostatnią partnerką z automatu.

#zwiazki #rodzina #slub #mieszkanie #przegryw #tfwnogf #blackpill #relacje #przemyslenia #antynatalizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c30bb8ddfc93000ae0c8e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
Pobierz
źródło: comment_16401774350EBPYVckQEgslaz7KoTznV.jpg
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: bo ty nie rozumiesz jak to działa. Kobieta w swoich latach życia 15-28 mając najlepszą urodę nie myśli o jutrze, w ogóle nie myśli tylko używa emocji - więc mocno szaleje, nabija licznik, kończy z 20-30 relacjami seksualnymi z różnymi facetami na koncie, często wchodzi w jakieś toksyczne związki, bo facet 190+ i dobrze wygląda, koleżanki zazdroszczą, a to że czasem przywali, przyćpa czy zachleje do zgona z kumplami i
@AnonimoweMirkoWyznania: Też mam takie wątpliwości i niestety to jest loteria. Czysta gra losowa. Możesz być pewny że to ta/ten a za parę lat okaże się że jednak nie lub jesteś z kimś i nagle poznajesz kogoś nowego tą/tego jedynego. Tu nawet szklana kula nie pomoże.
@AnonimoweMirkoWyznania: to jak gra na giełdzie. Albo wygrasz i zarobisz albo stracisz.
Zawsze można się rozwieść. Dom sprzedać i podzielić się kasą a dzieci wspólnie wychowywać nie będąc razem w związku.
Na wykopie panuje retoryka, że po rozwodzie facet jest okradany ze wszystkiego i ma #!$%@? alimenty do końca życia ale tak na prawdę to więszość ludzi umie się dogadać i po rozstaniu prowadzą normalne życie.