Wpis z mikrobloga

@zgubiles_sie_jelonku: Czyli po podpisie długopisa, kaczka wysługując się komisją będzie mógł odsunąć każdego od funkcji publicznych bez żadnych konsekwencji XD. BIAŁORUŚ, #!$%@? głosami nierobów i emerytów... Ja #!$%@?.
Najgorsze jest to, że ten bubel prawny nie jest w ogóle sprecyzowany i jak napiszę "NIE POPIERAM TEJ USTAWY" mogę zostać wykluczony bo działam na rzecz rusków, #!$%@?.
@bartekppp: @zgubiles_sie_jelonku Przecież pod tą ustawę podlega połowa posłów PIS którzy mieli stanowiska w poprzednim ustroju (lub ktoś z ich rodziny) i... sam Kaczyński, który od małego wyciągał korzyści z władzy ludowej podległej Moskwie... (niezdana klasa, rola w filmie, dom w świeżo odbudowywanej Warszawie etc.).

Ps. dobra doczytałem :D ograniczyli to do lat 2007-2022 XD Czyli Kaczyński w PRL pod wpływami Rusków jest ok, ale po 2007 roku to jest przegięcie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@grafixautozine: Też kiedyś tak myślałem. Ale demografia jest tragiczna. W Polsce jest ok. 10 mln emerytów - wiadomo na kogo oni będą głosować. Na tych, którzy dają im 13, 14, a może i 15 emeryturę. Do tego pewnie parę mln beneficjentów pinćset plus. A młodzi ludzie, których obchodzi jakaś tam śmieszna demokracja, wolność słowa, sądów itd.? Oni są na szarym końcu pewnie. A będzie jeszcze gorzej, bo jesteśmy starzejącym się społeczeństwem.