Wpis z mikrobloga

Żona właściciela InPostu narzeka na leniwych pracowników

Polska jest niezwykłym krajem.

Prostytutka rozbierająca się za pieniądze może zostać pogodynką w czołowej telewizji. Pogodynka może zostać żoną milionera. Żona milionera może zostać krytykiem kultury biznesowej. I tak kto prostytutka jest stawiana jako wzór pracowitości i prowadzenia firmy. Gdyby nie mąż milioner, nadal zarządzałaby najwyżej swoimi otworami.

Chodzący i świecący cyckami dowód ze w Bolsce nie ma dyskryminacji kobiet. Jest uprzywilejowanie. Obrazek wrzucam dla młodzieży która już nie miała telewizora i nie pamięta Pani Omeny. Bycie kobietą to jak gra na easy mode i z kodami jednocześnie.

A Pani Omena na znacznie ciekawsze doświadczenia niż na załączonym obrazku. Tylko od czasu ogłoszenia ślubu jakoś prawie wszystkie poznikały z internetu, mąż nie lubi jak mu się przypomina jak żona swoje biznesy zaczynała.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #redpill #biznes #patologiazmiasta #przegryw
NaglyAtakGlazurnika - Żona właściciela InPostu narzeka na leniwych pracowników

Pol...

źródło: comment_1640094249sgA33CZJrCbMGF4adXBBj2.jpg

Pobierz
  • 48
@Eugeniusz_Zua: sprawą Dupczoka się nie interesowałem.

Z oskarżonych to ma brata który poszedł siedzieć za handel narkotykami - w zasadzie to miała, bo brat się zabił w więzieniu. Była także samotną matką, ma córkę Vanessę która nie jest dzieckiem Brzoski xD.

No zajebista rodzina. Ojciec Syryjczyk, brat diler narkotyków i samobójca, ona rozbiera się w tv i gazetach za pieniądze.

Nie wiem co jest śmieszniejsze, jej historia czy świadomość że Brzoska
NaglyAtakGlazurnika - @Eugeniusz_Zua: sprawą Dupczoka się nie interesowałem. 

Z os...

źródło: comment_1640100900i3Ka3c5aap6a5sty7ofyl0.jpg

Pobierz
@NaglyAtakGlazurnika: Łysy z inpostu to typ socjopaty który z uśmiechem na ustach dymał swoich pracowników, wydymał swoich akcjonariuszy (i to dwukrotnie bo teraz bezczelnie powtarza ten sam numer na giełdzie holenderskiej). Tacy brutale nie zadowalają się zwykłym sexem, tylko zazwyczaj preferują najwyższą formę sado maso dewiacji. Allah tylko wie co Omena mu w sypialni robi, że potrafi go tak zadowolić, że ten jako milioner za nią wyszedł ( ͡° ͜
@NaglyAtakGlazurnika: No cóż, bierze przykład z męża. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze gdy widzę, że inpost jest traktowany jak "fajna" firma, że wykopki szkalują każdego innego przewoźnika, przypominają mi się historie ludzi którzy wpadli w potężne długi pracując dla nich. A jak ktoś nie miał kasy na bieżącą działalność, to inpost zamiast zapłacić zaległe faktury, to jeszcze naliczał kary umowne za nieobsłużenie rejonu.

Zawsze solidne ha tfu