Wpis z mikrobloga

Życie pisze najlepsze scenariusze. Przyszliśmy z żoną do indyjskiej restauracji (Chiny, wyspa Hainan, miasto Sanya). A ta się pyta czy maja coś z wołowiną. Kelner mówi że oni nie jedzą wołowiny, na to moja żona, cytuje:

Ahh yes I forgot that you guys worship…. Yyyy how you call beef when it’s still alive? Ah yes! Cow!

Nawet nie staram się jej tłumaczyć jaka gafę teraz jebla bo i tak nie zrozumie i zacznie się gadka o tym jak można czcić krowę. Hindus tez niezbyt zdziwiony bo wie ze w Chinach jego krowie mambojambo może sie spotkać jedynie ze śmiechem i pogardą.
#tosachiny #ateizm #chiny
Pobierz
źródło: comment_1640070707Xn32CFnJ1pebPrqZlmd3uu.jpg
  • 171
sranie na ulicy i czczenie szwedajacych się krów


@LuckyStrike: W Chinach też szczają na ulicach (może teraz się to zmieniło, mówię o stanie sprzed ok.10 lat). U nas psy też szczają XD

bronić hindusów i ich slumsów z kastowym społeczeństwem


@LuckyStrike: Jak sobie porównamy jakikolwiek kraj niebędący krajem skandynawskim lub Niderlandami to zawsze wyjdzie nam niesprawiedliwość. Nie wiem jak natomiast weszliśmy na temat kast w temacie o krowach XD

tylko
Ta, bardzo.


nie bardzo... wolę delikatniejszy typ urody bez takich szponów jak u jaszczura

Chińska wersja Andżeli z Żabki.


tak

Niezbyt bystra, wyszczekana,


nie widać tego po zdjęciu a nawet jeśli to nie są to cechy wyglądu więc trudno oceniać to na zasadzie ładna lub nie ładna

randomowe dziary


sam mam dziary i lubię dziary

szlugi linki i brwi mazakiem. Faktycznie mega.


umiesz czytać ze zrozumieniem? napisałem, że ładna (przynajmniej to)

a
Korzystajac z okazji ze jest atencja zapraszam wszystkich na mój kanał To są Chiny DZIENNIK. Zaraz będę uploadował nowy odcinek w którym pokażemy jak rozwiązujemy problemy w chińskiej fabryce maszyn która sprzedała swoje maszyny do Polski gdzie obecnie jest problem z eksploatacja jednej z nich.