Wpis z mikrobloga

gdyby ktoś wczoraj przeoczył, przypominam, że poseł na sejm jakub kulesza zwraca się do obywateli per "typie", kompletny brak kultury i pokaz chamstwa.
typowy przykład małego człowieczka o wybujałym ego, któremu woda sodowa uderzyła do głowy po tym jak otrzymał odrobinę władzy.
ha tfu ciebie @div037 mam nadzieję, "typie", że "typy" pokażą ci przy następnych wyborach co myślą o takich prostakach jak ty :)
#polityka #konfederacja #bekazprawakow
źródło: comment_1639828341V5Gpg8kwsdMt2diJprPuaJ.jpg
  • 68
@Farfetch_d: xD to jest jego oficjalnie konto, ma zweryfikowany profil.
od posła oczekuję żeby traktował obywateli z szacunkiem, to są DOSŁOWNIE takie kompletne postawy.

Zreszta łatwo jest sie czepiac szczegółow pod pseudonimem beda anonimowym, ciekawe czy byś zwracał komuś uwage jakby bylo wiadomo jakie jest twoje real id.


@Farfetch_d: XD O #!$%@?, o czym ty w ogóle #!$%@?
źródło: comment_1639829200lsyCvMWvoxtCrWbG9I22pl.jpg
@LubiePieski: Zapytaj jego wyborców czy im to odpowiada, ale raczej jestem w stanie się założyć, że większość z nich nie ma z tym najmniejszego problemu, a Ty pewnie na niego nie głosowałaś, więc raczej masz mało do gadania w tej kwestii, bo ten poseł Ciebie nie reprezentuje ¯\_(ツ)_/¯
kompletny brak kultury i pokaz chamstwa

@LubiePieski: XD no łał polityk nie ma za grosz kultury i to jeszcze na poważnym portalu ze śmiesznymi obrazkami. Daj se siana XD

pis sra na mordy obywatelom każdego dnia, k0nfederacja na każdym kroku kompromituje się (a więc i obywateli) posługiwaniem się wyłącznie swoim chłopskim rozumiem i szurstwem, lewica to mentalnie zbuntowane 14latki, które są w stanie uwierzyć we wszystko co tylko jest zbieżne z
@LubiePieski: Mnie bardziej rozbawiło, że on nawet nie potrafił podać żadnego logicznego wyjaśnienia, dlaczego tak zagłosował, tylko od razu zaczął od tłumaczenia, że "to by nic nie dało, to nie dałoby nic". A to, czemu jednak nie zagłosowali przeciw, tylko się wstrzymali, to mądrzejsze o tym nie wspomnieć.

Wygląda jakby sam był wkurzony tym, co mu kazali, albo nie rozumiał przyczyn, więc zostało tłuc propagandą, jak krowie. ( ͡° ͜
@LubiePieski: Nie ma nic w tym złego, że tego oczekujesz, ale po prostu wybrałaś totalnie debilny przykład xd Są dużo ważniejsze osoby w polityce, które w jeszcze bardziej niepozostawiający wątpliwości sposób pokazują swój brak szacunku wobec społeczeństwa. Przy tym wszystkim po prostu nie mogę zrozumieć jak kogokolwiek może tak strasznie szokować, że jakieś popychadełko k0nfederackie pisze do kogoś w internecie "typie".
@LubiePieski: Jakub Kulesza chodzi w bokserkach po mieszkaniu. Zupełny brak szacunku do narodu, powinien spać w garniturze. Typiaro, dajesz screena gdzie gość o ksywce div9393 pisze do kogoś w normalny sposób. Moze to poseł, może nie, ale do puki nie jest to oficjalne konto, to nie ma w tym nic złego, że nie pisze formalnym językiem.
no przepraszam i wybacz mi że oczekuję że poseł nie będzie mną gardził i będzie okazywał podstawy dobrego wychowania nawet w głupim internecie wobec osób które go utrzymują XD


@LubiePieski: Też nie przesadzaj. Gość nie musi czapkować osobom, które są mu jawnie nieprzychylne. Typie też nie jest jakimś wielce urągającym czy obraźliwym słowem, a lepsze to niż fałszywe podlizywanie się wszystkim wokół. Cóż mi po pośle, który będzie lukrował skoro swoimi
@Kuciniak: @Zendemion: w prywatnej firmie to jeszcze, ale mowa jest o urzędzie publicznym, człowiek który nas reprezentuje odzywa się do obywatela w sposób pogardliwy.
wyobraź sobie że wchodzisz do urzędu miasta i pani w okienku mówi do ciebie "typie, ustaw się w kolejce".

to są takie podstawowe rzeczy które powinny być standardem, ale jak widać niektórym coś takiego odpowiada.
@LubiePieski No moim zdaniem też przesadzasz, bo gościu napisał "typie" i to wg Ciebie nie jest okej.
A sama obrażasz dość mocno i argumentujesz tym, że jesteś anonimową mirabelka i piszesz do anonimowych Mirków, co Twoim zdaniem daje Ci prawo do obrażania. Powiem Ci, że mimo szczerej niechęci do Konfederacji, to uważam że to Twoje zachowanie sieje większy ferment w Internecie, niż tego Kuleszy.