Wpis z mikrobloga

gdyby ktoś wczoraj przeoczył, przypominam, że poseł na sejm jakub kulesza zwraca się do obywateli per "typie", kompletny brak kultury i pokaz chamstwa.
typowy przykład małego człowieczka o wybujałym ego, któremu woda sodowa uderzyła do głowy po tym jak otrzymał odrobinę władzy.
ha tfu ciebie @div037 mam nadzieję, "typie", że "typy" pokażą ci przy następnych wyborach co myślą o takich prostakach jak ty :)
#polityka #konfederacja #bekazprawakow
LubiePieski - gdyby ktoś wczoraj przeoczył, przypominam, że poseł na sejm jakub kules...

źródło: comment_1639828341V5Gpg8kwsdMt2diJprPuaJ.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zendemion: @Farfetch_d
czyli rozumiem, że jakub kulesza to jest dziecko które nie potrafi zapanować nad emocjami?
on jest posłem na sejm, powinien reprezentować jakiś poziom, mógł normalnie odpisać albo w ogóle to zignorować.

ludzie xD ja wiem że my macie niskie standardy, ale #!$%@? błagam
  • Odpowiedz
@Farfetch_d: xD to jest jego oficjalnie konto, ma zweryfikowany profil.
od posła oczekuję żeby traktował obywateli z szacunkiem, to są DOSŁOWNIE takie kompletne postawy.

Zreszta łatwo jest sie czepiac szczegółow pod pseudonimem beda anonimowym, ciekawe czy byś zwracał komuś uwage jakby bylo wiadomo jakie jest twoje real id.


@Farfetch_d: XD O #!$%@?, o czym ty w ogóle #!$%@?
LubiePieski - @Farfetchd: xD to jest jego oficjalnie konto, ma zweryfikowany profil. ...

źródło: comment_1639829200lsyCvMWvoxtCrWbG9I22pl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Farfetch_d: ale ja nie jestem posłem czy ty to rozumiesz kapciu XD

Jak już obrażasz to daj swoje dane np. Facebook i nie bylo tematu wtedy przeprosze nawet, bo każdy kozak amonimowo oceniać innych ludzi, ale jak już zwerifikować siebie to nie.


@Farfetch_d: XD lecz się, mówię to poważnie, zbadaj się bo widzę że coś z główką masz
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Zapytaj jego wyborców czy im to odpowiada, ale raczej jestem w stanie się założyć, że większość z nich nie ma z tym najmniejszego problemu, a Ty pewnie na niego nie głosowałaś, więc raczej masz mało do gadania w tej kwestii, bo ten poseł Ciebie nie reprezentuje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
kompletny brak kultury i pokaz chamstwa

@LubiePieski: XD no łał polityk nie ma za grosz kultury i to jeszcze na poważnym portalu ze śmiesznymi obrazkami. Daj se siana XD

pis sra na mordy obywatelom każdego dnia, k0nfederacja na każdym kroku kompromituje się (a więc i obywateli) posługiwaniem się wyłącznie swoim chłopskim rozumiem i szurstwem, lewica to mentalnie zbuntowane 14latki, które są w stanie uwierzyć we wszystko co tylko jest zbieżne
  • Odpowiedz