Wpis z mikrobloga

gdyby ktoś wczoraj przeoczył, przypominam, że poseł na sejm jakub kulesza zwraca się do obywateli per "typie", kompletny brak kultury i pokaz chamstwa.
typowy przykład małego człowieczka o wybujałym ego, któremu woda sodowa uderzyła do głowy po tym jak otrzymał odrobinę władzy.
ha tfu ciebie @div037 mam nadzieję, "typie", że "typy" pokażą ci przy następnych wyborach co myślą o takich prostakach jak ty :)
#polityka #konfederacja #bekazprawakow
LubiePieski - gdyby ktoś wczoraj przeoczył, przypominam, że poseł na sejm jakub kules...

źródło: comment_1639828341V5Gpg8kwsdMt2diJprPuaJ.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubiePieski: Mnie bardziej rozbawiło, że on nawet nie potrafił podać żadnego logicznego wyjaśnienia, dlaczego tak zagłosował, tylko od razu zaczął od tłumaczenia, że "to by nic nie dało, to nie dałoby nic". A to, czemu jednak nie zagłosowali przeciw, tylko się wstrzymali, to mądrzejsze o tym nie wspomnieć.

Wygląda jakby sam był wkurzony tym, co mu kazali, albo nie rozumiał przyczyn, więc zostało tłuc propagandą, jak krowie. ( ͡°
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Nie ma nic w tym złego, że tego oczekujesz, ale po prostu wybrałaś totalnie debilny przykład xd Są dużo ważniejsze osoby w polityce, które w jeszcze bardziej niepozostawiający wątpliwości sposób pokazują swój brak szacunku wobec społeczeństwa. Przy tym wszystkim po prostu nie mogę zrozumieć jak kogokolwiek może tak strasznie szokować, że jakieś popychadełko k0nfederackie pisze do kogoś w internecie "typie".
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Jakub Kulesza chodzi w bokserkach po mieszkaniu. Zupełny brak szacunku do narodu, powinien spać w garniturze. Typiaro, dajesz screena gdzie gość o ksywce div9393 pisze do kogoś w normalny sposób. Moze to poseł, może nie, ale do puki nie jest to oficjalne konto, to nie ma w tym nic złego, że nie pisze formalnym językiem.
  • Odpowiedz
@Trelik: nie jest obraźliwe ani wulgaryzmem, ale jest to pogardliwe określenie.
od posła raczej powinniśmy wymagać minimum szacunku wobec osób które go utrzymują i które on reprezentuje.
  • Odpowiedz