Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że każde żarcie na dowóz, które zamawia FAS wygląda jak gówno? Pizze w standardzie wysmarowane sosem typu fanex, spalone kebaby, a to co teraz zamówił to byl burger? Chyba zmielili Mariusza Burgera i #!$%@? go na patelnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To wygląda jak te kotlety MOM z biedry za kilka zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Toruń stolicą polskiej gastronomii
#danielmagical #torun
Pobierz jotam_39 - Zauważyliście, że każde żarcie na dowóz, które zamawia FAS wygląda jak gów...
źródło: comment_1639699837jTPVrGXGxg3tzT4p2TqVWI.jpg
  • 11
@jotam_39: ma bana ma bank( ͡° ͜ʖ ͡°) w Toruniu można zjeść spoko pizzę czy inszego kebaba.
W sumie ja to nie wiem gdzie on wyszukuje te pizzerie co mu nadal sos wlewają na placek. Fakr Toruń kiedyś z tego słynął, ale to było w okolicach 2015-17, od jakiegoś czasu pizzerie się wstydzą tej toruńskiej tradycji i nie leją.
@konrad-enha: właśnie czytałem opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem raz do roku zjeść w takiej spelunie gdzieś przy dworcu, mając 10min przesiadki i brak maka czy innego fast foodu, a gdybym miał tylko takie możliwości to wolałbym przeczekać do rana i zeżreć suchą bułkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)