Wpis z mikrobloga

@pianinka działki w Magdalence czy Podkowie to są duże działki. Działka 2000m2 z uzbrojeniem to akurat Twoje mieszkanie. Nie wiem jakie tereny oglądałaś, ale pojedź tam i popatrz jak to wygląda.
Myślę, że po prostu wstałaś i się zesrałaś xD
  • Odpowiedz
@Nie_jezdze_taksowkami: Oglądałam m.in. w Magdalence, dlatego wiem, że standardowe ceny za uzbrojoną działkę to ok. 600 zł/m2, co zresztą bardzo łatwo zweryfikować Googlem. Nie masz pojęcia o czym gadasz, ale widzę musisz ostro leczyć kompleksy wywołane mieszkaniem na jakimś totalnym zadupiu xD
  • Odpowiedz
mówię o Bielanach, a nie Młocinach. Z metra Stare Bielany, albo Słodowiec masz 5 stacji do centrum. To nawet 10 minut jest. Jakie 15 km?XD Ty w ogóle ogarniasz trochę Warszawę? Jest 7 km


@Nie_jezdze_taksowkami: Rybko, a Młociny i Park Młociński, o którym przed chwilą pisałeś

wiem bo mieszkałem na Bielanach, więc nie musisz mi przedstawiać Parku Młocińskiego


to już teraz nie są Bielany według ciebie? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Nie masz pojęcia o czym gadasz, ale widzę musisz ostro leczyć kompleksy wywołane mieszkaniem na jakimś totalnym zadupiu xD


@pianinka: Zdecydowanie zgadzam się z tą opinią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pantegram

to już teraz nie są Bielany według ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przecież to osoba przede mną pisała o parku Młocińskim i ja tylko odpisałem, że wiem gdzie on jest i że jest blisko, a nie że leży na Bielanach. Bielany to nie są Młociny. 5 stacji do centrum od Starych Bielan to wg Ciebie 15 km. I na tym możemy zakończyć xD 5 stacji metrem będziesz
  • Odpowiedz