Wpis z mikrobloga

@pianinka myślę, że za to mieszkanie nie kupisz na pewno domu na przedmieściach. Chyba że masz 100m2 penthouse na Grzybowskiej.
Inna sprawa to taka, że ja z niczego nie rezygnuje, bo też spotkam się ze znajomymi i wracam do domu uberem xD i wracam często szybciej niż ktoś z Bielan na Mokotów
  • Odpowiedz
Kolezanka mieszka pod Grodziskiem w domku jednorodzinnym. Ost wracajac od niej w nocy dojazd okolice 100zl boltem. A to mocno blisko. Powiem tak kilka takich podjazdow po nocy miesiecznie i robi sie ladny chajs ktorym mozna nadplacic kredyt ;)


@emil-hogan: Blisko to jest Ożarów albo Raszyn a nie Grodzisk xD Zaraz mi powiesz, że Łódź to też przedmieścia Warszawy xD
  • Odpowiedz
100 metrów na Grzybowskiej czy gdzieś na jakimś zadupiu typu miasteczko Wilanów? XD


@Nie_jezdze_taksowkami: Wilanów to nie jest żadne "zadupie"... () A ceny nieruchomości tam należą do najwyższych w Warszawie - typie, masz przecież na mapce wyżej, że drożej jest tylko na Śródmieściu, więc faktycznie "jest sens" wyśmiewać, że kogoś stać na mieszkanie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet to bycie wrednym coś
  • Odpowiedz
@Pantegram ale każdy kto zna trochę Warszawę przyzna, że to totalne zadupie beznadziejnie skomunikowane. Brak metra, wieczne korki i jedna ulica wyjazdowa dla tego kołchozu. Chyba żartujesz, tam kupowała największa biedota bo 10 lat temu tam mieszkanie kosztowało tyle co na Białołęce.
No i nadal nie wiem czy przypadkiem tam nie mieszkasz skoro tak zabolało xD
  • Odpowiedz
wracam często szybciej niż ktoś z Bielan na Mokotów


@Nie_jezdze_taksowkami: Bo Bielany warszawskie chociaż to fajna dzielnica, to jest w #!$%@? daleko od centrum i żadne metro ani samochód nie jest w stanie zniwelować tych odległości do pokonania...

Szybciej dojeżdżałam do pracy z Ursusa, powszechnie uważanego za zadupie, niż z Bielan, przez co źle wspominam mieszkanie tam.
  • Odpowiedz
Chyba żartujesz, tam kupowała największa biedota bo 10 lat temu tam mieszkanie kosztowało tyle co na Białołęce.

No i nadal nie wiem czy przypadkiem tam nie mieszkasz skoro tak zabolało xD


@Nie_jezdze_taksowkami: Nic mnie nie zabolało, tylko piszesz jakieś wierutne bzdury...
Wilanów odkąd tylko pamiętam zawsze był prestiżową i drogą dzielnicą.

Tak, komunikacja miejska jest tam słaba (m.in. dlatego nigdy nie rozważałam mieszkania tam, bo poruszam się głównie komunikacją miejską, rowerem
  • Odpowiedz
Chyba żartujesz, tam kupowała największa biedota bo 10 lat temu tam mieszkanie kosztowało tyle co na Białołęce.


@Nie_jezdze_taksowkami: Aż musiałam to wygooglać, zobacz ceny z przełomu 2011/2012:
https://www.nieruchomosci.egospodarka.pl/art/galeria/78269,Srednie-ceny-ofertowe-mieszkan-na-rynku-wtornym-w-W-wie-wg-dzielnic,2,79,1.html
Białołęka 7k zł/m2, Wilanów 9k zł/m2...

Dużo się nie pomyliłam, w odróżnieniu od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne, z czego Wilanów słynie, to właśnie z tego, że tam nie mieszkają biedni ludzie... Jak tam chcieli Biedronkę otworzyć, to
Pantegram - > Chyba żartujesz, tam kupowała największa biedota bo 10 lat temu tam mie...

źródło: comment_1639739324xImMmxZ8j8WQQ7glLex8QJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pantegram

Wilanów odkąd tylko pamiętam zawsze był prestiżową i drogą dzielnicą.


Masz na myśli wille na Wilanowie Królewskim, a nie klitka w miasteczku Wilanów, gdzie same słoje się osiedliły xD
  • Odpowiedz
@pianinka no to za to mieszkanie na pewno nie kupisz domu w miastach ościennych. Lokalizacje masz bardzo dobra pod względem komunikacyjnym.
Sama działka 2000m2 tam gdzie mieszkam to koszt minimum 1mln zł jak nie więcej. Pusta, nieuzbrojona działka. Do tego dolicz dom za min. 600k i już Ci się robi ogromna kwota. Chyba, że masz ma myśli dom 80 km od Warszawy w szczerym polu to wtedy pewnie sobie kupisz jeszcze hektar
  • Odpowiedz
Ty chyba jednak nie wiesz gdzie są Bielany.

No na pewno nie wiem, w końcu mieszkałam tam tylko ponad rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12 minut do centrum to faktycznie nic nie jest w stanie tego zniwelować xD obudź się


@Nie_jezdze_taksowkami: Ty się obudź i skończ pisać te swoje bzdury... Jakie 12 min, jak z Metra Młociny do centrum jest 15 km i przynajmniej 20 min jazdy?
  • Odpowiedz
@Pantegram mówię o Bielanach, a nie Młocinach. Z metra Stare Bielany, albo Słodowiec masz 5 stacji do centrum. To nawet 10 minut jest. Jakie 15 km?XD Ty w ogóle ogarniasz trochę Warszawę? Jest 7 km
  • Odpowiedz
@Nie_jezdze_taksowkami: Nie żartuj sobie czy nie trolluj, bo już nie wiem co ty robisz. Dopiero straciłam kilka miesięcy na oglądaniu działek podwarszawskim, wiem doskonale jakie są ceny. Zresztą, dopiero sam pisałeś, że działka za 1 mln (z czym się zgadzam, jak ktoś celuje w +1000m2), a nagle już dwa miliony nie starczą na działkę jak się dowiedziałeś, że tyle dałam za mieszkanie xD Szkoda mojego czasu na leczenie twoich kompleksów, eot
  • Odpowiedz