Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 290
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja Ci tu oba te argumenty zbiłem od razu.


@DanteTooMayCry: Jestem innego zdania. Kobiety są tu ciśnięte za rzeczy, które mężczyznom uchodzą zupełnym płazem. Złapany za rękę, którą do tego przykładasz, mówisz, że to nie jest tak, że możemy sobie to ustalić i traktować kobiety równo, bo biologia! Ale zaraz się asekurujesz i sam mówisz, że nie tylko biologia. Więc powiedz wprost, dlaczego uważasz, że nie można stosować tych samych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakloginuf: ja mam dylemat. Bo z jednej strony nie podabają mi się owłosione damskie nogi, a z drugiej uważam, że to kompletnie nie moja sprawa i nie moje nogi i nie chciałbym, żeby mi ktoś kazał moje golić.
Dlatego niech se te dziewczyny robią co chcą.
  • Odpowiedz
pot zaczyna się rozkładać też na ogolonej pasze i to czy masz tam włosy nie zrobi zauważalnej różnicy. jak nie chcesz, żeby ci się pot pod pachą zaczął rozkładać, to sobie ujeb ręce, nie będziesz miał pach.


Słuchaj Grażyna, spróbuj mokrą chusteczką wytrzeć jednym ruchem jedną ogoloną i druga nie ogoloną pachę, a później powiedz która jest czysta, a spod której ci nadal j---e.

Teraz to już kompletnie odleciałeś, bo niby jaką przeszkodą w umyciu pach są włosy? Ty wody i mydła używasz? Jeszcze trzeba tymi mydlinami trochę pachę pomasować.


Słowo
  • Odpowiedz
gdzie w przypadku kobiet, czasami bywa tak, że naprawdę nie muszą robić nic.


@Zrobiony_bobr: To jest jeden z durniejszych mitów, który krąży po Wykopie...
Trudno znaleźć celebrytkę bez sztucznych rzęs, makijażu, idealnie ułożonych włosów (często do tego farbowanych) i zrobionych paznokci... Rzęsy trzeba uzupełniać raz na 2 tygodnie, hybrydy raz na 2-4 tygodnie (lub dużo częściej, jeśli to nie hybrydy, tylko zwykły lakier), makijaż i włosy codziennie - a im dłuższe włosy, tym więcej roboty... A look "niedbałych" fal czy ich prostowanie jest mega czasochłonne. Codziennie wieczorem trzeba też zmyć makijaż, by nie robiły się krosty... W ogóle pielęgnacja przeciwstarzeniowa i antytrądzikowa cery potrafi być skomplikowana.

Oprócz tego wiele zadbanych kobiet (też takich uważanych za "naturalnie" ładne) stosuje zabiegi medycyny estetycznej - takie jak prostowanie kwasem hialuronowym nosa, powiększanie ust czy wypełnianie zmarszczek... Te zabiegi też
  • Odpowiedz
Słuchaj Grażyna, spróbuj mokrą chusteczką wytrzeć jednym ruchem jedną ogoloną i druga nie ogoloną pachę, a później powiedz która jest czysta, a spod której ci nadal j---e.


@Zielony_Ogr: Słuchaj, Janusz, spróbuj mycia zamiast przecierania chusteczkami, to nie będziesz miał problemów z jebiącymi pachami niezależnie od tego, czy są ogolone czy nieogolone. Poza tym od kiedy jedno przetarcie chusteczką to efektywny sposób utrzymania higieny pach? XD

Słowo klucz "łatwiej" którego tam użyłem, ale widzę, że problem w czytaniu jest u ciebie taki sam z przyswajaniem wiedzy. Nigdzie nie napisałem, że to jakaś przeszkoda, ale
  • Odpowiedz
Słuchaj, Janusz, spróbuj mycia zamiast przecierania chusteczkami, to nie będziesz miał problemów z jebiącymi pachami niezależnie od tego, czy są ogolone czy nieogolone. Poza tym od kiedy jedno przetarcie chusteczką to efektywny sposób utrzymania higieny pach? XD


Myjesz się rano, a w ciągu dnia żeby nie j---ć możesz w każdej chwili jednym ruchem chusteczki być czysta i pachnąca. Polecam.

Z kłakami tak nie zrobisz więc mi nie gadaj bzdur, że nie j---e od ciebie potem po całym dniu na nogach, bo żeby zmyć ten pot z tych kudłów musisz użyć wody, wiec potrzebujesz łazienki, jakiegoś ustronnego miejsca. Ja to robię w 10 sekund 2 ruchami. Jeśli nikt ci nie powiedział, ze jebiesz potem, to tylko z grzeczności.

No
  • Odpowiedz
@brakloginuf: tą moderacje juz calkiem p----------o. Wrzucili to na 18+. Kobiety z normalnymi (!!!!!!) wlosami. A d------i z przypadku, jakies malolaty do ruchania w dziwnych pozach i ubraniach - gites. Ale kobiety nie uzywajace maszynki? Olaboga! To prowokuje! XDddddss
  • Odpowiedz
Myślę, że to wygląda źle w dzisiejszych czasach, gdy mamy taką, a nie inną kulturę, aczkolwiek byłoby lepiej, gdyby ludzie przestali na to zwracać uwagę i kobiety zwyczajnie nie musiały pod presją kulturową golić nóg, bo tak trzeba.


@chlodna_kalkulacja: Pachy. Zapomniałeś o pachach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Myjesz się rano, a w ciągu dnia żeby nie j---ć możesz w każdej chwili jednym ruchem chusteczki być czysta i pachnąca. Polecam.


@Zielony_Ogr: spoko, ja się myję i nie jebię, też polecam, a zaschniętego potu jednym przetarciem chusteczki za c---a nie zmyjesz, niezależnie od tego, czy masz pod pachą włosy czy nie, więc nie gadaj mi tu głupot o higienie, jak ty myślisz, że od przetarcia chusteczką będziesz pachnący xd

Z kłakami tak nie zrobisz więc mi nie gadaj bzdur, że nie j---e od ciebie potem po całym dniu na nogach, bo żeby zmyć ten pot z tych kudłów musisz użyć wody, wiec potrzebujesz łazienki, jakiegoś ustronnego
  • Odpowiedz
spoko, ja się myję i nie jebię, też polecam, a zaschniętego potu jednym przetarciem chusteczki za c---a nie zmyjesz, niezależnie od tego, czy masz pod pachą włosy czy nie, więc nie gadaj mi tu głupot o higienie, jak ty myślisz, że od przetarcia chusteczką będziesz pachnący xd


Oczywiście, ze zmyję, bo go tam prawie nie ma gdyż używam na skórę antyperspirantu. Jeśli więc ktoś z nas ma zaschnięty pot pod pachami to ty, a nie ja.

no tak, ja używam wody, bo się codziennie myję, znowu polecam


Myjesz
Z.....r - > spoko, ja się myję i nie jebię, też polecam, a zaschniętego potu jednym p...

źródło: comment_1639514718tYveQ6RzB6r7J5emf54f1g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz