Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Patus_Michal_Pol: i jeszcze dodam ciekawostke - jedna z najbardziej pozadanych obecnie kobiet swiata, Kim Kardashian (btw ormianskie pochodzenie) otwarcie mowila, ze ma tak zarosniete czolo (!), że musi je depilować ( ͡° ͜ʖ ͡°) takze tego. To, ze cos usuniesz nie zmienia faktu, ze to tam jest.
@little_muffin: Kosztowało mnie to jedno wyszukanie w google:
Women develop excessive body or facial hair due to higher-than-normal levels of androgens, including testosterone. All females produce androgens, but the levels typically remain low. Certain medical conditions can cause a woman to produce too many androgens.

Jak baba jest bardziej męska to ma bardziej owłosione łapy i nogi. To że je do tej pory goliły tylko maskowało ich genetyczne SPIE***ENIE. Dobrze niech
co myslicie o takich kobietach


@brakloginuf: Nic. Po prostu nie jestem ignorantem z wykopku i zdaje sobie sprawę że depilacja ciała zależy głownie od kultury w której się człowiek wychowuje. Podejrzewam że 100 lat temu tak owłosiona była randomowa kobieta w środku Europy ale np 3000 lat temu w Egipcie kobiety goliły całe ciało łącznie z głową, ot dana kultura. Kobiety ze zdjęcia pewnie sie wychowywały w kulturze gdzie golenie ciała
Sam się golę pod pachami, na klacie i w miejscach intymnych bo zauważyłem, że wtedy się mniej pocę


@spacja_enter: to jest kłamstwo. Miejsce styku dwóch powierzchni skóry lepiej oddycha gdy jest owłosienie.

W przypadku braku owłosienia w miejscu styku, skóra szybciej nabiera temperatury i idę poci.
@CocoJamboolin: pot nie ma na czym się osadzić, łatwiej wysycha, nie ma na czym gnić. Dodatkowo jak masz kudły pod pachami to używając antyperspirantu on nie ma jak dotrzeć do skóry żeby zatrzymać pocenie.

Ja #!$%@? co z ciebie za laska jak takie oczywistości trzeba ci tłumaczyć. Ty to chyba lubisz jak ci pacha gnije
pot nie ma na czym się osadzić, łatwiej wysycha, nie ma na czym gnić. Dodatkowo jak masz kudły pod pachami to używając antyperspirantu on nie ma jak dotrzeć do skóry żeby zatrzymać pocenie.


@Zielony_Ogr: po jednym dniu nic ci pod pachą nie zacznie gnić xd

Ja #!$%@? co z ciebie za laska jak takie oczywistości trzeba ci tłumaczyć. Ty to chyba lubisz jak ci pacha gnije


Skończ te swoje facecikowanie i