Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Śmierdzący chłop też będzie miał problem ze znalezieniem partnerki


@Corona_Beerus: Podobnie śmierdząca kobieta będzie miała problem ze znalezieniem kogoś. Tylko, że tutaj chodzi o golenie nóg i pach, które od kobiet jest wymagane, bo tak, a od facetów nie jest. Fajna manipulacja - nieogolone nogi u kobiet to jak niemycie się u faceta. Nie! Nieogolone nogi u kobiet to jak nieogolone nogi u faceta.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakloginuf: Zawsze mnie dziwi, jak mi Mama opowiadała, już nawet nie babcia, że kiedyś to nie było maszynek czy powszechności golenia. a jakoś dzieci dalej się rodziły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Facetom wtedy to zupełnie nie przeszkadzało, włosy kobiet na nogach widoczne były przez rajstopy... Nawet były takie powiedzenia, że im więcej włosów tym bardziej "rasowa" kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LadyMartini:
@little_muffin: Kobiety, które się nie golą pod pachami i w miejscach intymnych wyglądają obrzydliwie. Nie chcę nawet mówić, że w tej sierści bardzo szybko rozmnażają się bakterie, więc musi srogo #!$%@?ć od każdego kto ma takie chaszcze pod pachami. A co z za przeproszeniem goleniem dupy? też nie golić, bo to "nienaturalne" ??? trzeba być idiotą zaślepionym jakąś ideologią, żeby namawiać do tak obrzydliwego zachowania. Czy lewica w Polsce musi być