Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 290
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś miałem taką dziewczynę, jechaliśmy autobusem i sąsiadka jej miała nieogolone nogi. Wyszliśmy z autobusu i pyta mnie czy to widziałem? Mówię że tak, a ona z takim obrzydzeniem to komentowała jakby jechała i się defekoeała publicznie, nawet jej zwróciłem uwagę że chyba sobie już przesadza z tym obrzydzeniem. Potem się okazało że ta kobieta ma dziecko chore na raka i miała w pi@#e golenie nóg. Moja uwczesna(19 letnia siksa) dalej szła w zaparte że na to by znalazła czas mimo wszystko.


@TrionicSe7en: I myślę, że właśnie takiego podejścia jak Twoje potrzebujemy więcej...

Nie wydaje mi się, aby to reklamy wyprały ludziom mózg... Myślę, że po prostu nogi i pachy bez rzucającego się w oczy owłosienia wyglądają lepiej - być może dlatego, że tak jak nie każdy ma monobrew, tak i nie każda kobieta ma takie mocno widoczne, czarne, długie włoski na jasnej skórze... Część kobiet ma szczęście i ma włoski albo pod kolor skóry, albo w ogóle małe i delikatne... Wtedy nikt chyba nie oburzałby się o to, że jakieś włosy jednak tam są, skoro ich nie widać, prawda (a jeśli tak, to są właśnie ludzie z IMO wypranymi reklamami mózgami)?
Raczej chodzi o to, jak to wygląda, a nie o zasadę, że włosów ma nie być, bo tak. Ale
  • Odpowiedz
@little_muffin: Tak, znam. To teraz do mądrej pani może przemówi WHO, które twierdzi, że mycie się więcej niż 2/3 razy w tygodniu jest szkodliwe, a z takimi pachami trzeba się myć częściej. Standard cywilizacyjny, który jest z nami od czasów starożytnych = wg. nowej lewicy korporacjonizmowi, patriarchatowi, symbolowi uciemiężenia kobiet itp., itd.
  • Odpowiedz
@spacja_enter: to może inaczej - a czy próbowałeś strzyżenia trymerem? Trymer pozwala dostosować długość strzyżenia.

Z innej strony możliwe, że w tym chodzi też o rodzaj skóry i inne czynniki, jak np. gęstość i grubość włosa.
  • Odpowiedz
@little_muffin: > kobiety obdarowane takimi genami maja tez #!$%@? wlosy na glowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus slabo sie ruchaja. Te z wiekszym owlosieniem sa bardziej temperamentne -> patrz Hiszpanki czy Kolumbijki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to musi #!$%@? być sarkazm XDDD na 100 procent
  • Odpowiedz
@little_muffin:

tak. Dokladnie. Tylko piwniczaki z wykopu sa piekne i idealne, i przede wszystkim pożądane. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) i one ci beda dyktowac jak masz wygladac! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To w ogóle do mnie? Nigdzie nie napisałem, że kobiety powinny golić/depilować ciała, jedynie krytykuje obrzydlistwa jakie wypisujesz o ludziach obdarzonych urodą odmienną od
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Wygląda jak rzyg i robią to dla atencji. Za chwilę będą wydepilowane, bo atencja się skończy a trzeba będzie iść na plażę.

Są jakieś kanony urody i kto chce to na to patrzy, a kto nie to wygląda jak #!$%@?. Nikt nikomu nie zabrania nosić gaci na głowie, nie obcinać paznokci, nie golić pach. Nikt też nie ma prawa zabraniać traktowania tego jako obrzydlistwo.
  • Odpowiedz