Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 290
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uberyzator: ale nie wiem za bardzo jakiej odpowiedzi oczekujesz? Nie jest to moja osobista preferencja, ale jakby facet, ktory mi sie podoba mial wlosy na plecach to bym go nie skreslila przez te wlosy. Nie maltretowalabym go tez ich ciaglym usuwaniem - jak sie kogos kocha to sie go akceptuje takim jakim jest. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: nom, wycierasz sobie pot spod pachy chusteczkami, no ale jednak tego potu praktycznie nie ma, bo używasz antyperspirantu, a włosy golisz, żeby łatwiej było wycierać ten pot, którego jednak nie ma. ależ ty p--------z jak potłuczony xd weź się brudasie myj po prostu, zamiast zapoconą pachę na sucho chusteczkami przecierać xd

@little_muffin: no typowy facecik z wypoku, włosy mu się pod pachami nie podobają, to sobie wymyśla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brakloginuf: Nóg i pach nie ruszają bo tak naturalnie a są odmalowane, włosy ogarnięte czy mają tatuaże gdyż to modne.
Wygląda to ogólnie ochydnie.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Męskie włosy na plecach, kobiece włosy na nogach, owłosione pachy i rozrośnięte bobry u obu płci - tak samo to estetyczne jak neckbeard, odrosty, albo monobrew. O czym tu dyskutować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@swiadomy_anakolut:

Jestem innego zdania. Kobiety są tu ciśnięte za rzeczy, które mężczyznom uchodzą zupełnym płazem. Złapany za rękę, którą do tego przykładasz, mówisz, że to nie jest tak, że możemy sobie to ustalić i traktować kobiety równo, bo biologia! Ale zaraz się asekurujesz i sam mówisz, że nie tylko biologia. Więc powiedz wprost, dlaczego uważasz, że nie można stosować tych samych standardów dbania o wygląd dla kobiet i mężczyzn?


Człowieku, ja Ci kompletnie co innego, a Ty swoje.
Rzucacie argument biologii
  • Odpowiedz
@swiadomy_anakolut rozmowa o silowni a Ty wyskakujesz z BMI? Sprawdz sobie jakie ma/mial Schwarzenegger, z 40? Bmi ma przydatnosc tylko w odniesieniu do przecietnego czlowieka a przecietny w dzisiejszych czasach o siebie nie dba i to facet i baba
  • Odpowiedz