Wpis z mikrobloga

@DzideK_94 uuu "to jeszcze wyjdzie na jaw"
Brzmi jak promocja insta HPkow:
Śledźcie, a dowiecie się w przyszłym odcinku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Zlituj się.
My naprawdę juz nie chcemy ich obserwować.
Mamy wszyscy zaburzenia.
W covidzie ciężko do lekarza się dostać .
DAWAJ PRAWDĘ o Wiki xD ()
  • Odpowiedz
@DzideK_94: no dawaj rzuć coś, bo takie wiem ale nie powiem to mało wiarygodne tym bardziej że twoja Świętojebliwa miała okropny ból dupki jak ją Ciposzek odrzucił

a aferka była jedna - zachowanie innych uczestników wobec Wiki, które wszyscy widzieli i jedyne co by mogło zmienić opinie na ten temat to jakby produkcja się przyznała że wszystko było od A do Z wyreżyserowane za zgodą uczestników czego nigdy nie zrobią
  • Odpowiedz
@rozowyrecznik: marie obowiazuje umowa ktora podpisala . I ja jako jej partner nie moge niestety nic konkretnego powiedziec , co moze przeistoczyc sie prawnie na niekorzysc Marii .. ale ogolnie beke mam straszna :D bo duzo wiecie... mysle ze sami uczestnicy z flustracji nawet zdradzaja tutaj pewne tajemnice pod fake loginami :D jestem tego nawet pewien po niektorych wpisach ktore mialy miejsce przez ostatnie pol roku i wiecej :D szacun
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: widzialem wiadomosci na grupie produkcji i uczestnikow na temat tej afery z wiki ;D uspokajam was... i zadnego promo nie oczekuje :D po prostu mam prawo sie wypowiadac tak jak wy , przy okazji zaciekawic i poprowadzic ciekawe dyskusje :D mega funn aaaaaaa
  • Odpowiedz
@DzideK_94: nikt nie zdradził tu nic, co by kogokolwiek o Wiktorii zszokowało za to Seietojebliwa to się sama swoją wścieklizna podkłada. Pomijam fakt, ze szkodzi produktom, które reklamuje bo robi to nieudolnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DzideK_94 No żesz, to podszyj się i Ty, daj nam znać nogą, że nie jesteś loniakiem i zdradź te TAJEMNICE.
Bo do tej pory żaden, nawet fałszywy wykopek nie utkał tu żadnej wiarygodnej teorii, dlatego mamy z tego bekę.

Z Marii się tylko podsmiewamy i wiemy że miała chłopa kiedy budowała mur z poduszek + popracuj nad jej PRem, bo naiwnie nie ogarnia co jej szkodzi a co pomaga.
¯_(ツ)
A
  • Odpowiedz
@Menow: bo nie ma takiej ciekawostki ktora zszokowalaby kogokolwiek . Tu chodzi o prywatne rozmowy i intrygi miedzy uczestnikami . Kto sie pierwszy spruje , dostaje kare i zostaje oficjalnie fałszywym :)))
  • Odpowiedz
@DzideK_94: mamy XXI wiek, czasy internetu i mediów społecznościowych a ty próbujesz wykopkom wmówić ze Maria wtedy była singielka. No sorry ale to nie przejdzie, my nie mamy IQ ameby i nie jesteśmy naiwnymi grazynkami z Facebooka. Nie uwierzymy w te bujde zwłaszcza ze na jednym z wywiadów Łabędzki się wysprzęglił i powiedział ze rzeczywiście popełnili błąd ze nie zweryfikowali do końca tego czy Maria kogoś ma i ze rozumie ze
  • Odpowiedz
@MiLobuzik: poszedł spać (ʘʘ)
Czy ktoś tu serio liczył na coś więcej ?

Szkoda, że tego
Youtube swojego tu nam jeszcze nie polecił
Niech śpi sobie słodko. Pieprzyć dymogennych pseudo-popaprańców
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ej na serio żadna edycja i uczestnicy nie wywołała we mnie takiego #!$%@? i agresji jak ta xDD za każdym razem jak widzę tych ludzi to nóż mi się w kieszeni otwiera. Całe szczęście na insta nie muszę ich oglądać.
  • Odpowiedz