Wpis z mikrobloga

Fajne czasy, laska mówi, że jest od dziś chłopakiem. Zdjęcie całkiem ładnej kobiety, znam ją z filmów gdzie grała. Nagle czytam a tu zaimki męskie... wychował się... o ile wiem to jeszcze wtedy czuła się chłopcem. Poj.... czasy. I cały świat musi się dostosować. Kiedyś taka laska nadawała by się do leczenia. Teraz, uklęknij... Co za odwaga! Ha tfu!
Pobierz Keliopis - Fajne czasy, laska mówi, że jest od dziś chłopakiem. Zdjęcie całkiem ładne...
źródło: comment_163912492676UvmmopPcti3v8PgBiPS7.jpg
  • 150
Fajne czasy, laska mówi, że jest od dziś chłopakiem. Zdjęcie całkiem ładnej kobiety, znam ją z filmów gdzie grała. Nagle czytam a tu zaimki męskie... wychował się... o ile wiem to jeszcze wtedy czuła się chłopcem. Poj.... czasy. I cały świat musi się dostosować. Kiedyś taka laska nadawała by się do leczenia. Teraz, uklęknij... Co za odwaga! Ha tfu!


@Keliopis: no tak, była fajna bo wypkopek:

Zdjęcie całkiem ładnej kobiety,


definicja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale tego się nie leczy i dobrze


@MojaPieknaRoslineczko: Zasadniczo, to trochę się leczy transseksualizm - terapią hormonalną, operacją zmiany płci... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TenTypZez: ale transseksualizm to faszyzm bo implikuje, że są dwie płcie biologiczne. Teraz już tylko transgenderyzm, a jakbyś chciał hormonami/operacją zmieniać konstrukt społeczny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keliopis ale tego się nie leczy i dobrze, że ludzkość zdała sobie z tego sprawę. Btw, zrobiła jak chciała. Chciałbyś, że Tobie ktoś w życiu zabraniał robić tego, co chcesz i możesz? Co Cię obchodzi jej życie? Jak może Ci to przeszkadzać?xd

@MojaPieknaRoslineczko: ta, rób se co chcesz ale czemu ja nie mogę robić czego chcę tylko jestem zmuszany do partycypowania w twoich urojeniach?

ano może https://www.dailymail.co.uk/news/article-10282301/Transgender-UPenn-swimmer-Lia-Thomas-smashes-records-weekend-meets-14-SECONDS-ahead-rival.html

Ale może dzięki temu już niedługo kobiety przestaną być posiadaczkami jakiegokolwiek rekordu świata. Ku chwale wolności.


@Morf: zesrałeś się o kontrowersyjny przykład dopuszczania osób transseksualnych do zawodów, z którym nawet niektóre woke lewaki mają problem. A my tu gadamy tylko i wyłącznie o tym, że Eliot był facetem w ciele kobiety i wreszcie zrobił coming out, przeszedł operację korekty płci i prawaków boli dupa, bo kiedyś pod niego
Ono zawsze miało coś z deklem. Pamiętam, że miała śpię o to, że Bella Ramsey lekko ją przypominała jako Elie w the last of us. I chyba to nie był jedyny przypadek. XD