Wpis z mikrobloga

Fajne czasy, laska mówi, że jest od dziś chłopakiem. Zdjęcie całkiem ładnej kobiety, znam ją z filmów gdzie grała. Nagle czytam a tu zaimki męskie... wychował się... o ile wiem to jeszcze wtedy czuła się chłopcem. Poj.... czasy. I cały świat musi się dostosować. Kiedyś taka laska nadawała by się do leczenia. Teraz, uklęknij... Co za odwaga! Ha tfu!
Keliopis - Fajne czasy, laska mówi, że jest od dziś chłopakiem. Zdjęcie całkiem ładne...

źródło: comment_163912492676UvmmopPcti3v8PgBiPS7.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xhxhx: ale ja mówię o statystykach samobójstw a nie o syntetycznym badaniu odnoszącym się do czego innego.

Poza tym większość z tych badań miało miejsce przed rokiem 2000 a więc w czasach gdzie tylko Ci co serio tego potrzebowali to robili (a nie bo była taka moda), natomiast smuci to że follow up w latach jest dość niski i najczęściej poniżej roku.
  • Odpowiedz
  • 1
@kerdian Zarobki nie maja wielkiego związku z inteligencją, z----------z w korpo, to nadal tylko etat xD Klepanie kodu mozna nauczyc nawet malpe, jesteś najniżej w hierarchii w branzy IT, nic wielkiego, jak budowlaniec na budowie. Ja zarabiam tyle, ze de facto moglbym przestać pracowac i zyc tylko z dochodu pasywnego ale co z tego, nie uwazam sie za inteligentnego xD Pomysl, że wielu inteligentow tego świata za zycia nawet na chleb
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kerdian: a byłeś na zachodzie i spróbowałeś tak powiedzieć?

@jarzabek: wystarczy że słyszę o zwalnianych przez to profesorach i innych tego typu incydentach. Już nie wspominając że nagminnie mnie za to banują na reddicie
  • Odpowiedz
le ja mówię o statystykach samobójstw a nie o syntetycznym badaniu odnoszącym się do czego innego.

Poza tym większość z tych badań miało miejsce przed rokiem 2000 a więc w czasach gdzie tylko Ci co serio tego potrzebowali to robili (a nie bo była taka moda), natomiast smuci to że follow up w latach jest dość niski i najczęściej poniżej roku.


@sorek: Po pierwsze, stan psychiczny osób z problemami tego
  • Odpowiedz
  • 1
@kerdian Nie dziwie sie, że ciężko uwierzyć dla kogos na etatcie, że życie może wyglądać inaczej ( ͡º ͜ʖ͡º) Idz klep nadal kod na samym koncu szczebla produkcyjnego i uwazaj sie za kogos bo skaplo ci trochę zagranicznego kapitału.
  • Odpowiedz
Tak jak było powiedziane, jest to złożony problem, który wynika zarówno z czynników psychologicznych, jak i fizycznych. Dlaczego odpowiednio dobrana psychoterapia + (jeśli zachodzi taka potrzeba) terapia hormonalna itd. nie mogłyby sprawić, że dana osoba zacznie postrzegać siebie w większej zgodzie z płcią biologiczną?

Korekcja płci to powinna być totalna totalna ostateczność moim zdaniem.


@Tropical9: Sprostuję to jeszcze raz. Ty widzisz osobę z zewnątrz, opisujesz jej CIAŁO jako to co widzisz, ekstrapolując ocenę jej wyglądu na jej charakter, umysł, zdolności i inne cechy psychologiczne. To jest błąd poznawczy (oszczędność poznawcza, mechanizm podobny do podstawowego błędu atrybucji i efektu aureoli). Widzisz, że wyrosły jej np. p----i i myślisz sobie, że jest kobietą i nawet nie możesz przyjąć tego, że z jej perspektywy to co widzisz Ty jest drugorzędne.

To może być mężczyzna, któremu urosły p----i i on jako osoba czuje się mężczyzną. I naprawdę uważasz, że ta osoba powinna raczej brać leki na głowę, czy poprawić swoje ciało żeby odpowiadało temu kim
  • Odpowiedz